Оголошення

Оголошення

У Закарпатській області один з найвищих в Україні показників захворюваності на кір. Єдиний спосіб зупинити спалах вакцинація

З початку року на кір захворіли 4 147  жителів Закарпаття (3 301 дитина та 846 дорослих) і в області один з найвищих в Україні показників рівня захворюваності  (329 випадків на 100 тис.населення) .

Головна причина –  низький рівень охоплення щепленнями КПК, зокрема станом на 1 листопада тільки 66 відсотків дітей віком 12 місяців отримали першу дозу вакцини, а планову ревакцинацію в рамках календаря щеплень пройшли тільки 75 відсотків.

 Серед дітей віком від 2 років і старше, які в попередні роки з різних причинне не отримали щеплення, на сьогодні вакциновано вже 78 відсотків

 Область повністю забезпечена вакцинами проти кору: якісні і ефективні вакцини КПК наявні в усіх кабінетах щеплень області.

Загалом станом на 1 листопада в області є близько 60 тисяч доз. Це складає 138% від річної потреби області. Тобто наявної кількості вистачає для планової та посиленої імунізації мешканців у найближчі декілька місяців.

Деталі…

Оголошення

Відповідно до листа Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації від 03.12.2018 № 04.1-06.530 щодо інформації Посольства України в Ісламській Республіці Іран, Берегівська міська рада інформує про проведення 21-ої Міжнародної харчової виставки (21st International Exhibition of iFood 2019).

Даний захід заплановано на період 22-25 січня 2019 р. у м. Шираз (Ісламська Республіка Іран), яка присвячена продуктам харчування, їх обробці, приготуванню та упаковці, а також суміжним сферам промисловості. Організатором зазначеного виставкового заходу виступає іранська компанія «Bazsaz Rooydad Pars Co.», яка запрошує українські компанії, спеціалістів та підприємців взяти участь у згаданому заході.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до листа Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації від 16.11.2018 № 04.1-06.511, Берегівська міська рада інформує про відкриття у травні місяці 2018 року міжнародної Українсько-Угорської консалтингової компанії «East West Mentor Ua», яка має за мету налагодження експортно-імпортних бізнес-відносин між Україною та Угорщиною.

У разі зацікавленості, є можливість ознайомитись із контактною інформацією та наявними промо-матеріалами.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Громадське обговорення містобудівних документацій: «Розміщення обєкту альтернативної енергетики по вулиці Мукачівська, б/н в місті Берегове, Закарпатської області», «Розміщення торгового об’єкту на пл. Кошута в місіті Берегово, Закарпатської області», «Розміщення промислових майданчиків та адміністративних будівель по вулиці Дамянича в місті Берегово, Закарпатської області», «Влаштування квартального проїзду з впорядкуванням території перед земельними ділянками за адресою м. Берегове, вул. Горват Ганни 2 та 4»

Містобудівна документація розроблялась у відповідності до статті 21 Закону Уккраїни «Про регулювання містобудівної діяльності», на підставі рішень виконавчого комітету Берегівської міської ради від 24.10.2018р. №255 «Про розроблення проекту детального планування земельної ділянки для розміщення об’єкту альтернативної енергетики по вул..Мукачвська б/н»,  рішення виконавчого комітету Берегівської міської ради від 04.09.2018р. №211 «Про розроблення проекту детального планування на пл. Кошута в м. Берегове для розміщення торгового об’єкту », рішення виконавчого комітету Берегівської міської ради від 04.09.2018р. №209 «Про розроблення проекту детального планування по вул. Дамянича в м.Берегове для розміщення промислового майданчика та адміністративних будівель», п.1.1 рішення виконавчого комітету Берегівської міської ради від 04.09.2018р. №210 «Про розроблення проекту детального планування на упорядкування прилеглої території вул. Мужайська в м.Берегове »

Проекти розроблені ФОП, архітектор – Зазулич С.І.

Для ознайомлення з містобудівними документаціями, пропозиціями та побажаннями в усній та письмовій формі, просимо звертатись до відділу містобудування та архітектури Берегівської міської ради за адресою: 90202, м.Берегове, вул. Б.Хмельницького, 7, або на електрону пошту e-mail: arch_bermvk@ukr.net

Пропозиції та зауваження просимо надати до 26.12.2018р.

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів відбудуться 27.12.2018р. о 14 год. к.ч. у відділі містобудування та архітектури Берегівської міської ради.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на заміщення вакантних  посад     Берегівської міської рад

1 .  Начальника управління комунального майна та земельних відносин Берегівської міської ради

Вимоги до претендентів:   вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра  (юридична, економічна)  .  Вільне володіння державною мовою, бажане знання угорської мови, організаторські здібності, комунікабельність. Стаж роботи за фахом не державній службі на керівних посадах не менше 5 років  або  стаж за фахом аналогічної спеціальності   не менше  3  років .

2.    Адміністратора   центру надання адміністративних послуг Берегівської міської ради

( 2 штатні одиниці)

Вимоги до претендентів: вища  або базова  вища  освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра,  спеціаліста, магістра за спеціальністю  (Економічна, юридична).

Вільне володіння державною мовою, бажане знання угорської мови, організаторські здібності, комунікабельність. Стаж роботи за фахом не менше  3  років .

До участі в конкурсі необхідно подавати заяву про участь в конкурсі, особову картку (форма П2-ДС)  з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України, електронну декларацію  як претендента на посаду згідно антикорупційного законодавства України,   письмову згоду на обробку персональних даних, медичну довідку про стан здоров’я за формою, затвердженою Міністерством охорони здоров’я України, копію військового квітка для військовослужбовців або військовозобов’язаних , а також успішно скласти іспит (додаткова інформація надається відділом кадрової роботи, тел. 2-34-45)

      Заяви приймаються  за адресою: м. Берегове, вул.. Б.Хмельницького, 7

(Термін подачі документів до 14 грудня 2018 року )

Конкурсна комісія

Оголошення

Відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації від 19.11.2018 № 7833/06-37 щодо інформації Торгово-промислової палати України, Берегівська міська рада інформує про проведення чергової конференції «Нова індустріалізація: спільні дії Уряду та бізнесу».

Даний захід заплановано на 11 грудня 2018 р. у м. Київ для обговорення найактуальніших на сьогоднішній день питань, зокрема «Як провести успішну індустріалізацію України в умовах дефіциту фінансування».

У разі зацікавленості щодо даної конференції, є можливість ознайомитись із наявними промо-матеріалами.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до листа директора приватного підприємства «Нобілекс Груп» від 15.11.2018, Берегівська міська рада інформує про початок нового виду діяльності компанії «Нобілекс Груп», а саме постачання якісної технічної та харчової солі різного виду фасування від українського виробника ДП «Артемсіль».

У разі зацікавленості щодо продукції ПП «Нобілекс Груп», є можливість ознайомитись із контактною інформацією.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до листа Департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації від 19.10.2018 № 06-16/954 щодо інформації ТОВ «Міжнародний виставковий центр», Берегівська міська рада інформує про проведення виставкових заходів.

Дані заходи заплановано на період 6-8 листопада 2018 р. у м. Київ за підтримки та активної участі Мінрегіону, Мінприроди, Міненерговугілля, Держводагентства та інших галузевих інституцій:

– XVI Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE-2018»;
– XI Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика-2018»;
– XVI Міжнародні спеціалізовані виставки «КомунТех-2018», «ДорТехЕкспо-2018»;
– VIII Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо-2018»;
– VI Спеціалізована виставка «Екологія підприємства-2018»;
– Міжнародна спеціалізована виставка «ELECTRO INSTALL-2018»;
– XVI Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості-2018»;
– III Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промисловості «MINING – INDUSTRY EXPO-2018»;
– III Міжнародна спеціалізована виставка «НАФТАГАЗЕКСПО-2018».

Одночасно з виставками за участю високих посадових осіб відбудуться науково-практичні заходи, присвячені актуальним питанням сьогодення щодо реалізації та вдосконалення державної політики в реальному секторі економіки.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Оголошується громадське обговорення містобудівних документацій: «Розміщення садових будинків, господарських будівель та споруд на території Берегівської міської ради за межами населеного пункту, Закарпатської області», «Розміщення багатофункціонального громадського центру для духового та культурного розвитку на площі Сінна в м. Берегове, Закарпатської області» та проекту детального планування по вул. Б.Хмельницького 112/4 в м.Берегове

Містобудівна документація «Розміщення садових будинків, господарських будівель та споруд на території Берегівської міської ради за межами населеного пункту, Закарпатської області» розроблялась у відповідності до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та на підставі розпорядження голови Берегівської РДА від 04.06.2018 року № 212 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території». Розробник ФОП, архітектор – Зазулич С.І. сертифікат Серія АР № 000930.

Містобудівна документація «Розміщення багатофункціонального громадського центру для духовного та культурного розвитку на площі Сінна в м. Берегове, Закарпатської області». розроблялось у відповідності до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та на підставі  рішення виконавчого комітету Берегівської міської ради від 10.09.2018 року №214 «Про розроблення проекту детального планування на площі Сінна в м. Берегове для розміщення багатофункціонального громадського центру для духовного та культурного розвитку». Розробник ФОП, архітектор – Сакулич І.І. сертифікат Серія АР № 003632.

 Містобудівна документація по розробленню проекту детального планування по вул. Б.Хмельницького 112/4 в м.Берегове розроблялось у відповідності до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та на підставі  рішення виконавчого комітету Берегівської міської ради від 06.06.2018 року №154 «Про розроблення проекту детального планування по вул. Б.Хмельницького 112/4 в м.Берегове» та рішення 34 сесії 7-го скликання №1233 від 06.09.2018 року. Розробник ФОП, архітектор – Зазулич С.І. сертифікат Серія АР № 000930.

Для ознайомлення з містобудівною документацією, пропозиціями та побажаннями в письмовій формі, просимо звертатись до відділу містобудування та архітектури Берегівської міської ради за адресою: 90202, м.Берегове, вул. Б.Хмельницького, 7, або на електрону пошту e-mail: arch_bermvk@ukr.net

Пропозиції та зауваження просимо надати до 24.10.2018р.

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів відбудуться 25.10.2018р. о 14 год. к.ч. у відділі містобудування та архітектури Берегівської міської ради.

Оголошення

Повідомляємо що на 34 сесії 7-го скликання рішенням №1206 від 06.09.2018 року було прийнято рішення «Про затвердження містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану м.Берегове Закарпатської області». Робота над містобудівною документацією розпочалась на підставі рішення 21 сесії 7-го скликання Берегівської міської ради №603 «Про затвердження програми розроблення (оновлення) містобудівної документації у місті Берегове на 2017-2020 роки» від 31.03.2017р.

Проект розроблявся проектним інститутом ДП УДНДІПМ «Діпромісто» імені Ю.М. Білоконя,  м.Київ.

Ознайомитись з містобудівною документацією можливо на сайті Берегівської міської ради за посиланням http://beregovo-beregszasz.gov.ua/ua/відділ-містобудування-та-архітектур/  або безпосередньо у відділі містобудування та архітектури Берегівської міської ради за адресою 90202, м.Берегове, вул. Б.Хмельницького, 7.

Оголошення

Відповідно до листа Департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації від 31.08.2018 № 04.1-12/797, Берегівська міська рада інформує про оголошений конкурс з відбору інвестиційних проектів в рамках реалізації Порядку використання коштів обласного бюджету для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів (далі – Порядок).

До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти малого і середнього підприємництва, які отримали кредити для реалізації інвестиційних проектів, частково забезпечують їх співфінансування, не отримують фінансову підтримку за іншими бюджетними програмами та за рахунок коштів проектів міжнародних фінансових організацій.

Інформацію про умови участі в конкурсі розміщено за посиланням: https://carpathia.gov.ua/storinka/vidshkoduvannya-vidsotkovyh-stavok-za-kredytamy.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до листа Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації від 15.08.2018 № 04.1-06.394 щодо інформації Постійного представництва України при відділенні ООН та інших міжнародних організацій у Женеві, Берегівська міська рада інформує про проведення Першої внутрішньо-африканської торговельної ярмарки (Intra-Afrikan Terade Fair, IATF).

Даний захід заплановано на період 11-17 грудня 2018 р. у м. Каїр (Арабська Республіка Єгипет), організатором якої є Постійне представництво Арабської Республіки Єгипет при відділенні ООН та інших міжнародних організацій у Женеві спільно з африканським експортно-імпортним банком (Afrikan Export-Import Bank) та Комісією Африканського Союзу (Afrikan Union Commission). Ярмарка складатиметься з 7-денної торговельної презентації направленої на поширення інформації про торгівлю та інвестиції, а також дозволить широкому колу виробників, споживачів і посередників обговорювати та укладати комерційні угоди.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до листа Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації від 18.07.2018 № 04.1-06.346 щодо інформації Посольства Словацької Республіки в Україні, Берегівська міська рада інформує про пропозицію словацької компанії Ласер Медія Братислава.

Дана компанія пропонує свою продукцію: світлодіодне вуличне освітлення, безпровідну інтелектуальну систему керування освітленням, та LED вуличні світильники на сонячних батареях.

У разі зацікавленості щодо продукції словацької компанії Ласер Медія Братислава, є можливість ознайомитись із наявними промо-матеріалами.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до Плану спілвних заходів Мінкультури та Всеукраїнської: молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, з метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародник гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн 7-15 жовтня 2018 року заплановано міжнародну культурно-освітню поїздку «Гуманітарно-медична співпраця» до Угорщини, і Словенії, Італії та Ватикану.

Програма поїздки

Оголошення

Міжнародна виставка з переробки та утилізації відходів «REVADE» (Алжиру 8-11 жовтня 2018 року)

З 8 по 11 жовтня 2018 року у Виставковому центрі Pins Maritimes у місті Алжир (Алжир) відбудеться 3-я Міжнародна виставка з переробки та утилізації відходів „REVADE” на тему „Кругове підприємництво, важіль для розвитку управління відходами”.

Організатором виставки є Торгово-промислова палата Алжиру спільно з Національним агентством по відходам Алжиру.

Метою виставки є надання сприяння підприємництву та заохочення до створення компаній, які спеціалізуються у галузі переробки та утилізації відходів з використанням найсучасніших технологій та новітнього обладнання.

У разі зацікавленості взяти участь необхідно звернутися до Посольства Алжирської Народної Демократичної Республіки в Україні або до організаторів заходу безпосередньо.

Детальна інформація розміщена на офіційному сайті 3-ї Міжнародна виставка з переробки та утилізації відходів „REVADE” https://revade.dz або за посиланням https://www.caci.dz/fr/Evenements/Pages/REVADE-2018.aspx.

Оголошення

Для покращення взаємодії військового комісаріату області з населенням, громадськими організаціями інформуємо, що 09.08.2018 року у Берегівському ОМВК відбудеться прийом громадян з особистих питань військовим комісаром Закарпатського обласного військового комісаріату.

Час прийому з 14.00 по 16.00 09.08.2018 р. в приміщенні Берегівського ОМВК.

Попередній запис відвідувачів проводиться у чергового Берегівського ОМВК, та за тел. (03141) 2-20-12; 0665563961.

При попередньому записі потрібно вказати:

  • особисті дані ( П.І.Б., № телефону);
  • короткий зміст питання.

Оголошення

З 1 липня по 29 серпня 2018 року активісти з усієї України можуть подати заявку на другу щорічну премію соціальних проектів Social Project Awards, організаторами якої є Міністерство молоді та спорту України спільно з журналом PROactive та за підтримки компанії “Цитрус”. Церемонія нагородження переможців відбудеться 8 грудня в Одеському театрі опери та балету.

Основна мета – розповісти про проекти всій Україні, показати, що соціальна діяльність не має кордонів і пронизує усі сфери нашого життя. Це в черговий раз доводить, що бути соціально активним громадянином — почесно і відповідально.

Проекти оцінюються колегією професіоналів зі сфери бізнесу, влади і громадської діяльності. Після закінчення прийому заявок на сайті премії починається народне онлайн голосування, де кожен може віддати голос за три проекти. Підсумкова оцінка проекту складається з суми балів, отриманих від експертів, і балів, отриманих за підсумками онлайн голосування.

Подати проект можна в одній з 10 номінацій конкурсу: спорт/здоровий спосіб життя, медицина та охорона здоров’я, технології та інновації, розвиток територій, забезпечення рівних можливостей, ідея, культура, екологія, урбанісгика, волонтерство.

Для участі у другій щорічній премії соціальних проектів Social Projeci Awards необхідно до 29 серпня 2018 року подати заявку за посиланням. https://awards.org.ua/.

За детальнішою інформацією можна звертатися за телефоном (093) 100 73 76.

Оголошення

Громадське обговорення містобудівної документації: «Зміни до детального плану території «Реконструкція території колишньої військової частини з розміщенням житлової та громадської забудови в місті Берегово, Закарпатської області»».

У відповідності до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та з метою забезпечення сталого розвитку території міста Берегове, на підставі рішення виконавчого комітету Берегівської міської ради від 06.06.2018р. №157 «Про надання дозволу на розроблення детального плану по внесенню змін в містобудівну документацію «Реконструкція території колишньої військової частини з розміщенням житлової та громадської забудови в місті Берегово, Закарпатської області»».

Проект розроблений  ПП Зазулич С. І., сертифікат №003307 від 14.07.2016 р.

Для ознайомлення з містобудівною документацією, пропозиціями та побажаннями в письмовій формі, просимо звертатись до відділу містобудування та архітектури Берегівської міської ради за адресою: 90202, м.Берегове, вул. Б.Хмельницького, 7, або на електрону пошту e-mail: arch_bermvk@ukr.net

Пропозиції та зауваження просимо надати до 16.08.2018р.

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів орієнтовно будуть відбуватися 17.08.2018р. о 14 год. к.ч. у приміщенні відділу містобудування та архітектури Берегівської міської ради.