Оголошення

Оголошення

Відповідно до листа Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації від 12.12.2017 № 04.1-06.480 щодо інформації Посольства Китайської Народної Республіки в Україні, Берегівська міська рада інформує про проведення виставки «China International Import Expo 2018».

Даний захід проходитиме у період 5-10 листопада 2018 року у м. Шанхай (Китайська Народна Республіка). До участі запрошуються виробники товарів у наступних категоріях: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання та продукція, а також компанії, які надають послуги у сферах: туризм, новітні технології, культура та освіта, проектування та дизайн, аутсорсинг.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про громадські об’єднання» установчі документи громадських об’єднань повинні бути приведені у відповідність із цим Законом протягом п’яти років (до 01 січня 2018 року) з дня введення його в дію.

Головним територіальним управлінням юстиції у Закарпатській області на 14 грудня 2017 року заплановано проведення семінару з представниками громадських формувань щодо приведення установчих документів у відповідність до вимог Закону України «Про громадські об’єднання» та податкового законодавства.

Початок семінару 14 грудня 2017 року о 11 год. 00 хв. за адресою: м. Ужгород, пл. Народна, буд. 4, мала зала засідань.

Про підтвердження участі у семінарі для представників громадських формувань просимо повідомити за телефоном 3-35-87 або на електронну пошту o.horzov@zk.minjust.gov.ua.

План

Оголошення

Шановні Пані та Панове!

Радіо Пульс FM 92,1 та Закарпатське онлайн Радіо Шіон цього року у грудні місяці в восьме організує благодійну акцію. Ми пропонуємо Вашій установі/підприємству можливість підтримати нашу ініціативу; готуйте подарунки розміром коробки з-під взуття (солодощі, іграшки, навчальні посібники) серед колег, щоб покращити Різдвяні свята дітей-сиріт Закарпаття.

Акція поширюється на декілька районів Закарпаття. 15-го грудня підготовлені Вами подарунки будуть зібрані, і доставлені до дітей, які потребують допомогу. Про бажання брати участь в акції Ви можете повідомити нас до 13-го грудня за номером. Тел. +380 66 78 49 950 або пишіть на електронну адресу: sionradio@gmail.com

Оголошення

Відповідно до листа Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації від 24.11.2017 № 04.1-06.459 щодо інформації Посольства України в Королівстві Саудівська Аравія, Берегівська міська рада інформує про проведення міжнародної виставки з питань Інтернету та інформаційних технологій «Saudi International Exhibition for Internet of Things».

Даний захід проходитиме у період 28-30 січня 2018 року у м. Ер-Ріяд (Королівство Саудівська Аравія). Програмою заходу передбачено проведення наукової конференції з питань останніх досягнень у сфері інформаційних технологій, у часть у якій братимуть спікери провідних місцевих та міжнародних інтернет компаній.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до листа Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації від 23.11.2017 № 04.1-06.458 щодо інформації Посольства України в Об’єднаних Арабських Еміратах, Берегівська міська рада інформує про проведення виставки-конференції безпілотних систем та технологій «UNMANNED SYSTEMS EXHIBITION & CONFERENCE 2018» (UMEX 2018).

Даний захід проходитиме у період 25-27 лютого 2018 року у м. Абу Дабі (Об’єднані Арабські Емірати), який присвячений безпілотним системам та технологіям. Організатором заходу є компанія IDEX LLC, за підтримки Міністерства оборони ОАЕ та Збройних сил ОАЕ. Цільовою аудиторією виставки-конференції є урядові делегації, оборонно-промислові агентства та підприємства, а також представники військових та цивільних установ.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Обласна державна адміністрація інформує, що Національне агенство з питань запобігання корупції спільно з громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів “Прометеус” створено безкоштовний навчальний онлайн-курс “Конфлікт інтересів: треба знати!”, який допоможе опанувати базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановленних заборон та обмежень.

З урахуванням викладеного просимо поширити інформацію про безкоштовний навчальний онлайн-курс “Конфлікт інтересів: треба знати!” серед зацікавлених осіб органів влади та місцевого самоврядування.

Онлайн-курс розпочнеться 09.12.2017. Для участі у ньому необхідно зареєструватися на www.prometheus.org.ua, знайти курс “Конфлікт інтересів: треба знати!” (постійна адреса http://edx.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+COI101+2017_T3/about) та зареєструватися на вказаний курс.

Оголошення

Відповідно до листа Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації від 15.11.2017 № 04.1-06.447, Берегівська міська рада інформує про проведення Міжнародного форуму бізнес-інновацій Future Business Forum.

Даний захід проходитиме у період 30 листопада – 1 грудня 2017 року у м. Київ, спікерами якого стануть топ-експерти у сфері систематизації бізнесу та впровадження інновацій. Спікери розкажуть про:
– переваги та міжнародні практики прозорого бізнесу;
– стратегічне управління процесами для створення взаємовигідних і міцних відносин з партнерами, постачальниками та підрядниками;
– беззбитковий розвиток і масштабування бізнесу;
– створення умов, у яких співробітники максимально розкриють свій потенціал, підвищуючи ефективність і доходи компанії;
– підвищення привабливості бізнесу для інвесторів.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Шановні Берегівчани!!!

Берегівський об’єднаний міський військовий комісаріат Закарпатської області продовжує відбір кандидатів на військову службу за контрактом на посади офіцерського, солдатського, сержантського та старшинського складу до лав Збройних Сил України.

Основні переваги служби за контрактом :

можливість моделювати свою військову кар’єру, обираючи на свій смак спеціальність, військову частин}- і навіть підрозділ, в яких проходитиме службу;
стабільне та вчасне грошове забезпечення (від 7000 до 16000 грн.). яке постійно зростатиме;
щорічні грошові виплати на відпустку, матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових проблем, допомога на оздоровлення;
забезпечення речовим майном на період служби; безкоштовне медичне обслуговування, пільгове санаторно- курортне лікування;
можливість під час служби навчатися у вищих навчальних закладах за заочною формою навчання (після підписання 2-го контракту – безкоштовно);
забезпечення службовим та постійним житлом; пенсійне забезпечення.

Від кожного з нас залежить майбутнє України, наших родин та дітей!

Прийди до військового комісаріат}-, не будь байдужим в час вирішальних змін для країни та розбудови професійної української армії!

СТАНЬ СПРАВЖНІМ ЗАХИСНИКОМ УКРАЇНИ !

Оголошення

Громадське обговорення містобудівних документацій: «Реконструкція нежитлової будівлі у багатоквартирний житловий будинок по вул. Суворова, 11 в м. Берегово, Закарпатської області», «Реконструкція нежитлової будівлі в будівлю громадського призначення по вул. М.Тимощука, б/н в м. Берегово, Закарпатської області»

У відповідності до статті 21 Закону Уккраїни «Про регулювання містобудівної діяльності» та з метою забезпечення сталого розвитку території міста Берегове, на підставі рішення виконавчого комітету Берегівської міської ради від 26.09.2017р. №195 «Про розроблення проекту детального планування для реконструкції нежитлової будівлі в багатоквартирний житловий будинок за адресою м. Берегове, вул. Суворова №11» та  рішення виконавчого комітету Берегівської міської ради від 26.09.2017р. №196 «Про розроблення проекту детального планування для реконструкції нежитлової будівлі в будівлю громадського призначення за адресою м. Берегове, вул. Михайла Тимощука № б/н (колишня вул. Крива)».

Проекти розроблені ФОП, архітектор – Зазулич С.І.

Для ознайомлення з містобудівними документаціями, пропозиціями та побажаннями в усній та письмовій формі, просимо звертатись до відділу містобудування та архітектури Берегівської міської ради за адресою: 90202, м.Берегове, вул. Б.Хмельницького, 7, або на електрону пошту e-mail: arch_bermvk@ukr.net

Пропозиції та зауваження просимо надати до 21.12.2017р.

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів відбудуться 22.12.2017р. о 14 год. к.ч. у відділі містобудування та архітектури Берегівської міської ради.

Оголошення

Відповідно до листа Департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації від 16.11.2017 № 04.1/996, Берегівська міська рада інформує про проведення ХVI Міжнародного промислового форуму – 2017 – головної події машинобудівної галузі України.

Даний захід проходитиме у період 21-24 листопада 2017 року у м. Київ на території Міжнародного виставкового центру, який присвячений питанням розвитку науково-промислового потенціалу машинобудування, проводиться у складі спеціалізованих виставок:
– Металообробка;
– Укрлитво;
– УкрЗварювання;
– Гідравліка. Пневматика;
– Підшипники;
– Підйомно-транспортне, складське обладнання;
– УкрПромАвтоматизація;
– Зразки, стандарти, еталони, прилади;
– Безпека виробництва;
– УкрВторТех.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Інформаційне повідомлення

Національний банк України повідомляє, що у рамках реформування регіональної мережі    з 01    грудня    2017 року припиняється    доставка кореспонденції відділеннями ПАТ «Укрпошта», адресованої Національному банку України, за адресою: пл. Пушкіна, 1, м. Ужгород, 88000.

Для місцевих    органів    виконавчої влади та органів    місцевого самоврядування, судів, органів соціального забезпечення і правоохоронних органів, юридичних та фізичних осіб (у т.ч. пенсіонерів та колишніх працівників Національного банку) Закарпатського регіону листування з питань, що належать до компетенції Національного банку України, здійснюватиметься за поштовою адресою юридичної особи: вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601.

Видача довідок про офіційний    обмінний курс гривні до  іноземних валют, банківських металів    і ціни    на дорогоцінні метали в    брухті та приймання декларацій про валютні цінностей, доходи і майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, суб’єктів підприємницької діяльності Закарпатської області та м. Ужгород здійснюватиметься у м. Львові за адресою: вул. Коперника, 4 центральний вхід, 2 поверх, кімната 220, тел. (032) 297-22-01 (адреса для листування: Наїїіональний банк України, вул. Коперника. 4, м. Львів, 79005).

Оголошення

Відповідно до листа Департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації від 10.11.2017 № 04.1/972, Берегівська міська рада інформує про проведення ІХ Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму «Відновлювальна енергетика та енергоефективна модернізація промисловості»».

Даний захід проходитиме 23 листопада 2017 року у м. Київ. До участі запрошуються найбільш енергоємні промислові підприємства.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до листа Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації від 07.11.2017 № 04.1-06.437 щодо інформації Посольства України в Турецькій Республіці, Берегівська міська рада інформує про проведення 11-ї Міжнародної туристичної виставки «TRAVEL TURKEY».

Даний захід проходитиме у період 7-10 грудня 2017 року у м. Ізмір (Туреччина). Серед основних напрямів роботи виставки визначено надання послуг у сфері медичного туризму. Також передбачається презентація культурного потенціалу країни-партнера, а також проведення так званого «Гастрономічного конгресу», на якому представлятимуть національні кухні країни-учасниці основного заходу.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до листа Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації від 19.10.2017 № 04.1-06.409 щодо інформації Посольства України в Державі Катар, Берегівська міська рада інформує про наступне.

Відділ санітарії портів та контролю якості харчових продуктів при Міністерстві охорони здоров’я Держави Катар оновив шість зразків сертифікатів, що стосуються експорту пошкодження та відмови. Нові сертифікати вступили в силу 01.10.2017 та вважаються заміною попередніх. У разі зацікавленості, є можливість ознайомитись із переліком та наявними копіями зразків таких сертифікатів.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Громадське обговорення містобудівних документацій: «Розміщення готельного комплексу на території Берегівської міської ради, за межами м.Берегово,Закарпатської області», «Упорядкування території навколо готелю «Вілла -Баст» по вул..Б.Хмельницького, 126 Д в м.Берегове, закарпатської області» та «Зміна цільового призначення земельної ділянки з обслуговування виробничих будівель на ведення комерційної діяльності, по вул.Б.Хмельницького, 43 в м.Берегово, Закарпатської області»

У відповідності до статті 21 Закону Уккраїни «Про регулювання містобудівної діяльності» та з метою забезпечення сталого розвитку території міста Берегове, на підставі розпорядження голови Берегівської районної державної адміністрації Закарпатської області №340 від 18.09.2017р. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території», оголошується початок проведення громадських обговорень містобудівних документацій.

Проекти розроблені ФОП, архітектор – Зазулич С.І.

Для ознайомлення з містобудівними документаціями, пропозиціями та побажаннями в усній та письмовій формі, просимо звертатись до відділу містобудування та архітектури Берегівської міської ради за адресою: 90202, м.Берегове, вул. Б.Хмельницького, 7, або на електрону пошту e-mail: arch_bermvk@ukr.net

Пропозиції та зауваження просимо надати до 23.11.2017р.

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів відбудуться 24.11.2017р. о 10 год. к.ч. у відділі містобудування та архітектури Берегівської міської ради.

Оголошення

Відповідно до листа Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації від 17.10.2017 № 04.1-06.407 щодо інформації Посольства Шрі-Ланки в Республіці Індія, Берегівська міська рада інформує про проведення національної виставки інформаційно-комунікаційних технологій «INFOTEL 2017».

Даний захід проходитиме у період 1-5 листопада 2017 року у м. Коломбо (Шрі-Ланка), основною темою якого є «25 років і надалі – на шляху до цифрової економіки» та присвячений розробці та реалізації національної стратегії країни щодо введення цифрових технологій у всіх галузях економіки, передусім, сільському господарстві, транспорті, торгівлі та інфраструктури, охорони здоров’я, освіти, виробничої сфери.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до листа Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації від 17.10.2017 № 04.1-06.408 щодо інформації Посольства Республіки Албанія в Республіці Польща (за сумісництвом – в Україні), Берегівська міська рада інформує про проведення Міжнародного форуму «Tirana Business Matching».

Даний захід проходитиме у період 26-28 жовтня 2017 року у м. Тирана (Албанія), метою якого є представлення зовнішньоекономічного потенціалу Албанії та сприяння міжнародному торгово-економічному співробітництву у сфері сільського господарства та продовольства, енергетики, інвестицій, туризму, інфраструктури, інновацій та технологій.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до листа Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації від 04.10.2017 № 04.1-06.397 щодо інформації Київської торгово-промислової палати, Берегівська міська рада інформує про можливість участі підприємств у міжнародних програмах та проектах, а саме:

  1. Австрійська програма партнерства «Україна-Австрія»: експорт у країни ЄС», зі стажуванням у Відні. Програма включає в себе навчання у Києві з австрійськими експертами, з перекладом та матеріалами, сприяння пошуку партнерів, розробка індивідуальної програми візиту у Відень.
  2. Служба старших експортерів (SES, Бонн) – надає експертну допомогу в усьому світі з метою сприяння співпраці та розвитку. З їхньої допомоги підприємства можуть запросити для вирішення певних технологічних або комерційних завдань досвідченого німецького експерта, який буде працювати на підприємстві на добровільній та безоплатній основі.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до листа Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації від 03.10.2017 № 04.1-06.395 щодо інформації, Берегівська міська рада інформує про організацію Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку та Канадсько-українським проектом із підтримки торгівлі та інвестицій «CITRUS» проведення торгової місії до Канади.

Даний захід попередньо заплановано на період 28-31 жовтня 2017 року в рамках офіційного візиту Прем’єр-міністра України В.Б.Гройсмана. Торгова місія надасть можливість українським експортерам зорієнтуватись в особливостях канадського ринку, налагодити зв’язки з потенційними партнерами, стане практичним кроком в реалізації можливостей та перспектив для розширення доступу українських товарів на ринок Канади.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Повідомлення

про результат проведення аукціону з продажу майна, що належить територіальній громаді міста Берегове в особі Берегівської міської ради код юридичної особи 04053683

 Берегівська міська рада повідомляє, що відповідно до результату аукціону з продажу нежитлових приміщень №1-1 №1-8 загальною площею 124,1 кв.м., які знаходяться в м. Берегове по пл. Героїв, буд.1 (код юридичної особи 04053683), який проводила (виконавець аукціону) ПП „Навіта”, що відбувся 25.09.2017р. о 11 год.00 хв., переможцем аукціону за лот № 1 – нежитлові приміщення №1-1 №1-8, загальною площею 124,1 кв.м., що знаходиться в м. Берегове по пл. Героїв,буд.1) була запропонована ціна – 2 024  939,70 грн. (два мільйони двадцять чотири тисячі дев’ятсот тридцять дев’ять гривень 70 копійок) без ПДВ.

 Переможець аукціону Секереш Наталія Вікторівна (реєстраційний номер переможця аукціону № 2).

 

Берегівська міська рада