Оголошення

Оголошення

На сьогодні в Закарпатській області почастішали випадки зі смертельними наслідками через ураження електричним струмом сторонніх осіб на енергетичних об’єктах. З настанням літнього періоду, а з ним і літніх канікул частішають випадки ураження електричним струмом як дорослих, так і дітей. Таке відбувається через недбалість самих потерпілих, батьків постраждалих дітей, їх необізнаність і недостатність усвідомлення ними небезпеки від ураження електричним струмом.

Для запобігання в подальшому таких нещасних випадків, підвищення інформованості та попередження населення щодо небезпечних факторів, які можуть стати причиною загибелі людини, інформуємо:

Інформація цодо запобігання нещасних випадків від ураження електричним струмом

Оголошення

Громадське обговорення містобудівних документацій: «Впорядкування житлового кварталу по вул. Мачолівська», «Розміщення житлового кварталу по вул. Паркова Алея» та «Розміщення об’єктів рекреаційного призначення ТОВ «Жайворонок – Пачірта» на території Берегівської міської ради за межами м. Берегово (вул. Шевченка)»

У відповідності до статті 21 Закону Уккраїни «Про регулювання містобудівної діяльності» та з метою забезпечення сталого розвитку території міста Берегове, на підставі рішення виконавчого комітету Берегівської міської ради №236 «Про надання дозволу на розроблення проектів детального планування в м.Берегове», розпорядження голови Берегівської районної державної адміністрації «Про надання дозволу на розроблення детального плану території» №66 від 06.03.2017 року, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 “Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні” 09.06.2017р., оголошується початок проведення громадських обговорень містобудівних документацій.

Проекти розроблені ФОП, архітектор – Зазулич С.І.

Для ознайомлення з містобудівними документаціями, пропозиціями та побажаннями в усній та письмовій формі, просимо звертатись до відділу містобудування та архітектури Берегівської міської ради за адресою: 90202, м.Берегове, вул. Б.Хмельницького, 7, або на електрону пошту e-mail: arch_bermvk@ukr.net

Пропозиції та зауваження просимо надати до 07.07.2017р.

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів відбудуться 10.07.2017р. о 10 год. к.ч. у відділі містобудування та архітектури Берегівської міської ради.

Оголошення

У Закарпатському обласному військовому комісаріаті роз’яснили умови призову офіцерів на військову службу

Найближчим часом в Україні розпочнеться призов офіцерів запасу, які отримали військові звання, закінчивши відповідні військові кафедри. Деталі майбутнього призову роз’яснили у Закарпатському обласному військовому комісаріаті.

– Призову підлягатимуть ті офіцери, які отримали офіцерські звання, закінчивши відповідні кафедри військової підготовки та перебувають в запасі, – зазначив військовий комісар області полковник Богдан Череміський. – Військові будуть проходити відповідну військову службу офіцерів запасу за призовом. При цьому призову не підлягають офіцери запасу, які вже проходили військову службу.

Так, за рішенням Міністра оборони України (з оформленням наказу по особовому складу) у 2017 році на військову службу за призовом осіб офіцерського складу можуть бути призвані особи віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу (закінчили військові кафедри), мають вищу освіту (не нижче бакалавра) і яким присвоєне первинне офіцерське звання.

Деталі…

Оголошення

Чергова партія закарпатських резервістів пройде навчальні збори у бойовій бригаді

На початку червня із Закарпатського обласного військового комісаріату на навчальні збори до 10 окремої механізованої бригади відправляться резервісти оперативного резерву першої черги. Більшість з них мають досвід участі в антитерористичній операції на сході України. Відправка відбудеться відповідно до Плану призову резервістів оперативного резерву першої черги Збройних Сил України на навчальні збори протягом 2017 року.

Тридцятиденні збори сплановано провести у два етапи:
– перший етап, тривалістю 15 діб, проводитиметься з метою удосконалення (відновлення) навченості резервістів за військово-обліковими спеціальностями під час індивідуальної підготовки: офіцерів-резервістів – на відповідних курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації при ВВНЗ, резервістів дефіцитних спеціальностей сержантського і рядового складу – у навчальних центрах. Резервісти недефіцитних спеціальностей та ті, що були звільнені у кінці 2016 року підготовку будуть проходити безпосередньо у військовій частині;
– другий етап, тривалістю 15 діб, який проводитиметься у складі основних бойових штатних підрозділів бригади безпосередньо під час відновлення її боєздатності на визначеному загальновійськовому полігоні.

До участі у навчальних зборах в обов’язковому порядку залучаються резервісти вказаної військової частини. Крім цього резервісти інших військових частин також мають нагоду відновити свою військову майстерність та зустрітися з бойовими побратимами.

Нагадаємо, більше 130 резервістів оперативного резерву першої черги із різних районів Закарпаття завершують проходження навчальних зборів на Рівненському загальновійськовому полігоні. По завершенні зборів на них чекають масштабні бригадні навчання.

Повідомлення

про результат проведення аукціону з продажу майна, що належить територіальній громаді міста Берегове в особі Берегівської міської ради код юридичної особи 04053683

Берегівська міська рада повідомляє, що відповідно до результату аукціону з продажу нежитлових приміщень №1-1 №1-8 загальною площею 124,1 кв.м., які знаходяться в м. Берегове по пл. Героїв,буд.1 (код юридичної особи 04053683), який проводила (виконавець аукціону) ПП „Навіта”, що відбувся 28.04.2017р. о 11 год.00 хв., переможцем аукціону за лот № 1 – нежитлові приміщення №1-1 №1-8 загальною площею 124,1 кв.м., знаходиться в м. Берегове по пл. Героїв,буд.1) була запропонована ціна – 2 644 819,20 грн. (два мільйони шістсот сорок чотири тисячі вісімсот дев’ятнадцять гривень 20 копійок) без ПДВ.

Переможець аукціону фізична особа-підприємець Божар Іветта Євгенівна (реєстраційний номер переможця аукціону № 3).

Оголошення

Відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації від 27.04.2017 № 04.1-06.192 щодо інформації Українського торгового представництва в Китаї, Берегівська міська рада інформує про звернення китайської компанії з метою інвестування в Україні у виробництво пензлів та акварельних фарб. Компанія приймає пропозиції від майбутніх партнерів для створення спільного підприємства для виробництва та реалізації вказаних товарів.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошується конкурс

на заміщення вакантної посади завідувача сектору Інспекції архітектурно-будівельного контролю

            Вимоги до претендентів: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра.  (архітектурно-будівельна).  Вільне володіння державною мовою, бажане знання угорської мови, організаторські здібності, комунікабельність.  Володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами. Стаж роботи    за фахом не менше 5  років.

До участі в конкурсі необхідно подавати заяву про участь в конкурсі, особову картку з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України, декларацію про майно, доходи , витрати в і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік передбаченою Законом України «Про  запобігання корупції», письмову згоду на обробку персональних даних, медичну довідку про стан здоров’я за формою, затвердженою Міністерством охорони здоров’я України, копію військового квітка для військовослужбовців або військовозобов’язаних , а також успішно скласти іспит (додаткова інформація надається відділом кадрової роботи, тел. 2-34-45)

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації даного   оголошення  за адресою:

          м. Берегове, вул.. Б.Хмельницького, 7

Конкурсна комісія

Оголошення

Солдати-строковики до участі в АТО не залучаються, – військовий комісар Закарпаття

На Закарпатті триває весняний призов на строкову службу. Молодих людей, віком від 20 до 27 років запрошують до військових комісаріатів для проходження призовної комісії та професійно-психологічного відбору. Проте виконувати свій військовий обов’язок поспішають далеко не всі.

Про особливості ходу призовної кампанії на Закарпатті розповів військовий комісар Закарпатського обласного військового комісаріату полковник Богдан Череміський.

– Наразі відбір молодих людей призовного віку та їх відправки до навчальних центрів у нас ідуть за графіком. У кожному районі області працюють досвідчені офіцери, завдання яких показати призовникам, що в сучасній армії для них немає нічого страшного – «дідівщини», бойових дій чи чогось подібного, – зазначив він. – Проте, не зважаючи на всі наші старання, не у всіх районах призов проходить гладко. Чимало юнаків вимушені їхати за кордон на заробітки, аби прогодувати свої сім’ї. Ще однією проблемою є доволі велика кількість так званих «ухилістів». Думаю, це передусім зумовлено недостатньо суворою відповідальністю за ухилення від служби. Коли людина відчуває безкарність своїх дій, у неї з’являються інші пріоритети.

За словами військового комісара, доволі серйозною проблемою є поширення чуток про залучення солдат-строковиків до антитерористичної операції. Зустрічаються випадки, коли юнаки, повернувшись із строкової служби, показували посвідчення учасника бойових дій.

– Тут змушений ще раз нагадати – ті, хто проходить строкову військову службу, до території проведення АТО не відправляються і бойових завдань не виконують, – підкреслив Богдан Череміський. – Так, мали місце випадки, коли військовослужбовці строкової військової служби отримували статус учасника бойових дій в ході проведення антитерористичної операції, але в більшості випадків ці військовослужбовці проходили строкову військову службу у військових частинах Національній гвардії України, що дислокувались на території Луганської та Донецької областей. Майже у всіх випадках це військовослужбовці, які призивались на строкову військову службу у 2013 році до початку конфлікту на сході України. Вони хоч і отримали статус учасника бойових дій, але безпосередньої участі у виконанні бойових завдань не брали та на передову лінію зіткнення не залучались.

Така категоричність щодо участі строковиків у АТО зумовлена дією рішення РНБО від 28.08.2014 року «Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності» введеного в дію Указом Президента України від 24.09.2014 року №744. Відповідно до нього військовослужбовці строкової служби не залучаються до виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

На даний момент випадків примусового залучення військовослужбовців строкової військової служби до виконання бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції без їхньої згоди (укладення контракту з Збройними Силами України) не зафіксовано.

Оголошення

В період з 14:00 до 16:00 16 травня 2017 року за адресою: м. Берегово, площа Героїв, буд. 8 в приміщенні № 3 Берегівського об’єднаного міського військового комісаріату буде проводити прийом громадян з особистих питань військовий комісар Закарпатського обласного військового комісаріату полковник Череміський Богдан Миколайович.

(запис на прийом здійснюється черговим Берегівського ОМВК та по телефону (03141)-2-20-12)

Оголошення

Закарпатські військові застерігають від провокацій поряд з частинами

Оперативне командування «Захід», Закарпатський обласний військовий комісаріат та Берегівський об’єднаний міський військовий комісаріат застерігають від провокаційних дій поруч з військовими частинами, які дислокуються на території Закарпатської області. Адже військовослужбовці добових нарядів, відповідно до статутних обов’язків, мають право застосовувати зброю під час несення служби.

Будь-які безпілотні літальні апарати над військовими частинами та розташуваннями військових підрозділів, а також над базами, складами та арсеналами або на підльоті до них будуть збиватися без попереджень, причетні до таких інцидентів особи – затримуватися та притягатися до відповідальності згідно з законодавством України.

Звертаємось до громадян з проханням повідомляти правоохоронні органи про підозрілих осіб поруч з військовими об’єктами або в місцях розташування військ:

оперативний черговий СБУ у Закарпатській області: (0312) 61-31-00
черговий Берегівського РВ УСБУ в Закарпатській області: 4-33-47

оперативний черговий Нацполіції у Закарпатській області: (0312) 61-45-70.
черговий Берегівського НП ГУНП у Закарпатській області: 4-25-02

Повідомити про випадки можливих правопорушень можна також за телефоном гарячої лінії:

 Закарпатський ОВК: (0312) 67-20-67.
Берегівський ОМВК: 2-20-12

Оголошення

В період з 14:00 до 16:00 11 травня 2017 року за адресою: м. Берегово, площа Героїв, буд. 8 в приміщенні № 3 Берегівського об’єднаного міського військового комісаріату буде проводити прийом громадян з особистих питань.

Військовий комісар Закарпатського обласного військового комісаріату полковник Череміський Богдан Миколайович.

(запис на прийом здійснюється черговим Берегівського ОМВК та по телефону (03141)-2-20-12)

Оголошення

Відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації від 25.04.2017 № 07.1/379 щодо інформації Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму України, Берегівська міська рада інформує про проведення міжнародної агропромислової виставки АГРО-2017, серед експозицій якої вперше планується представлення єдиним стендом «Сільський зелений туризм України».

Даний захід проходитиме у період 7-10 червня 2017 року в м. Київ на території НК «Експоцентр України», в рамках якого планується проведення круглого столу із запрошенням партнерів у сфері сільського туризму з інших країн.

До участі у заході запрошуються представники сільських зелених садиб, заклади, що надають послуги з розміщення, підприємства індустрії активного відпочинку. Приймаються пропозиції власників сільських садиб щодо проведення майстер-класів з народних промислів, відродження народних традицій, звичаїв, представлення ексклюзивних пропозицій з сільського побуту, фольклору та іншою етноекзотикою тощо.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації від 21.04.2017 № 04.1-06.181 щодо інформації Посольства України в Південно-Африканській Республіці, Берегівська міська рада інформує, що південноафриканська компанія «Humeat Import and Export (Pty) Ltd» шукає в Україні постачальників харчової продукції, зокрема: пастеризованого молока, сиру (чедар, гурда), порошкового молока і рослинного масла.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації від 21.04.2017 № 04.1-06.179 щодо інформації Торгово-промислової палати України, Берегівська міська рада інформує про проведення бізнес-місії українських підприємств до Республіки Албанія.

Даний захід проходитиме у період 27-30 квітня 2017 року, в рамках якого 28.04.2017 р. відбудеться Українсько-Албанський економічний форум у якому візьмуть участь Міністр економіки, Міністр сільського господарства та інші представники уряду Албанії. За результатами попередньої роботи встановлено, що албанські бізнесмени дуже зацікавлені в прямих контактах з українськими виробниками соняшникової олії, борошна, зерна, цибулі, волоських горіхів та інших продуктів харчової переробки. Крім того є зацікавленість в імпорті української сільськогосподарської техніки та машинобудівної продукції.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації від 13.04.2017 № 04.1-06.166 щодо інформації Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Берегівська міська рада інформує про підписання Президентом України 09.03.2017 р. Закону України «Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)», прийнятого Верховною Радою України 22.02.2017 р.

Competiveness of Small and Medium Enterprises – європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу, яка є набором тематичних проектів та програм на період із 2014 до 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд. євро. Перелік програм, що визначаються Європейською Комісією, щороку змінюється та викладається в окремому документі – Робочій програмі.

Доступна для України Робоча програма на 2017-й рік складається з 22 підпрограм, які класифіковано за трьома напрямками: полегшення виходу на зовнішні ринки; поліпшення умов для конкурентоспроможності; формування культури ведення бізнесу.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації від 13.04.2017 № 04.1-06.165 щодо інформації Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві, Берегівська міська рада інформує про проведення VII Йорданської міжнародної виставки «4P Expo» (Petrochemical, Plastic, Packaging and Printing Sectors).

Даний захід проходитиме у період 10-13 серпня 2017 року в м. Амман (Йорданія), на який запрошуються українські компанії та асоціації, які зацікавлені у представленні новітніх розробок пластикових виробів, поліграфії, упакування та ламінування, а також агрохімічної продукції. Організатори заходу надають майданчик (мінімальна площа 12 кв.м) у виставковому центрі. Одночасно, оргкомітет виставки може організувати учасникам заходу двосторонні переговори з йорданськими компаніями, а також сприяти проведенню виїзних зустрічей з керівництвом заводів (фабрик) і торговельних компаній Йорданії.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації від 11.04.2017 № 04.1-06.160 щодо інформації Міністерства закордонних справ України, Берегівська міська рада інформує про проведення Першої міжнародної виставки виробів із пластику «Afgan Plast Expo».

Даний захід проходитиме у період 2-5 травня 2017 року в м. Кабул (Афганістан), головною ціллю якого буде привернення уваги інвесторів, виробників та експертів до індустрії виготовлення пластику в Афганістані, що позитивно вплине на технології виробництва, якість товарів та міжнародний маркетинг афганської продукції.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації від 11.04.2017 № 1932/06-03 щодо інформації Торгово-промислової палати України, Берегівська міська рада інформує про проведення Міжнародного форуму «Цифрова Україна – виклики, можливості і перспективи».

Даний захід відбудеться 27 квітня 2017 року в м. Одеса, в якому візьмуть участь керівники транснаціональних компаній – лідерів ІТ сфери, провідні міжнародні та вітчизняні експерти, представники приватного сектору та громадянського суспільства. Під час Форуму для представників малого і середнього бізнесу буде проведено спеціальні презентації та майстер-класи, присвячені впровадженню ІТ-рішень для ефективного ведення бізнесу, проблемам відбору ідей для стартапів, пошуку інвестицій.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

В період з 14:00 до 16:00 27 квітня 2017 року за адресою: м. Берегове, площа Героїв, буд. 8 в приміщенні №3 Берегівського обєднаного міського військового комісаріату буде проводитися прийом громадян з особистих питань. Військовий комісар Закарпатського обласного військового комісаріату полковник Черемівський Богдан Миколайович.

(запис на прийом здійсьнюється черговим Берегівського ОМВК та по телефону (03141)-2-20-12)