Оголошення

Оголошення

Оголошується проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівних документацій: «Розміщення садового будинку, господарських будівель та споруд на території Берегівської міської ради, за межами населеного пункту, Закарпатської області», «Зміни до детального плану для розміщення багатофункціонального комплексу для відпочинку та оздоровлення ТОВ «Жайворонок-Пачірта» на території Берегівської міської ради, за межами м. Берегове (вул..Шевченка), Закарпатської області»

Містобудівна документація розроблялась у відповідності до статті 21 Закону Уккраїни «Про регулювання містобудівної діяльності», на підставі розпоряджень голови Берегівської районної державної адміністрації Закарпатської області «Про надання дозволу на розроблення детального плану території» № 341 від 22.08.2018 року та  розпоряджень голови Берегівської районної державної адміністрації Закарпатської області «Про надання дозволу на внесення змін до детального плану території» № 12 від 16.01.2019 року

Розробник ФОП, архітектор – Зазулич С.І. сертифікат Серія АР № 000930.

Для ознайомлення з містобудівними документаціями а також надання пропозицій та побажаннь в усній та письмовій формі, просимо звертатись до відділу містобудування та архітектури Берегівської міської ради за адресою: 90202, м.Берегове, вул. Б.Хмельницького, 7, або на електрону пошту e-mail: arch_bermvk@ukr.net

Пропозиції та зауваження просимо надати до 18.03.2019р.

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів відбудуться 19.03.2019р. о 14 год. к.ч. у відділі містобудування та архітектури Берегівської міської ради.

Оголошення

Берегівська міська рада планує придбати однокімнатні квартири в м. Берегово  згідно постанови Кабінету Міністрів України по виділенню субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа оголошує конкурс на придбання однокімнатних квартир в м. Берегово. Пропозиції бажаючих на продаж однокімнатних квартир просимо подати в Управління комунального майна та земельних відносин Берегівської міської ради  (вул. Б.Хмельницького, 7) з наступним переліком документів:

 1. Заява;
 2. Паспорт громадянина України (власника квартири);
 3. Довідка платника податків (ідентифікаційний номер власника квартири);
 4. Правовстановлюючі документи на квартиру (свідоцтво про право власності, технічний паспорт).

Оголошення

Відповідно до листа Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації від 04.02.2019 № 03-07/50 щодо інформації Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Берегівська міська рада інформує про проведення Другої Китайською міжнародної імпортної виставки (CIIE-2019).

Даний захід заплановано на період 5-10 листопада 2019 р. у м. Шанхай (КНР), організатором якого виступає Міністерство комерції КНР.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детальних планів на території Берегівської міської ради

Берегівська міська рада повідомляє про намір визначити обсяг та провести стратегічну екологічну оцінку (СЕО) для наступного  проекту детального  плана:

 1. Розміщення автостоянки по вул.. Б.Хмельницького, 126 в місті Берегове, Закарпатська область(додаток на 3 аркушах);

Усі зауваження і пропозиції громадськості до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проектів детальних планів, необхідно надсилати протягом 15 днів з моменту оприлюднення заяви до відділу містобудування та архітектури Берегівської міської ради за адресою: 90202, м.Берегове, вул. Б.Хмельницького, 7, або на електрону пошту e-mail: arch_bermvk@ukr.net

Оголошення

Про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детальних планів на території Берегівської міської ради

Берегівська міська радаповідомляє про намірвизначитиобсяг та провести стратегічнуекологічнуоцінку (СЕО) для наступних  проектівдетальних  планів:

 1. Розміщення ТС (тимчасових споруд) для здійснення підприємницької діяльності по вулиці Стефаника в м.Берегове(додаток на 4 аркушах);
 2. Розміщення садибної житлової забудови в місті Берегове в районі вулиці Винограднаої(додаток на 4 аркушах);
 3. Детальний план території земельної ділянки в м.Берегове по вул..Лучка, 6, для зміни цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 211020000:01:022:0139 з «для будівництва і обслуговування багатоквартирного тжитлового будинку» на цільове призначення « для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти» (додаток на 4 аркушах)

Усі зауваження і пропозиції громадськості до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проектів детальних планів, необхідно надсилати протягом 15 днів з моменту оприлюднення заяви до відділу містобудування та архітектури Берегівської міської ради за адресою: 90202, м.Берегове, вул. Б.Хмельницького, 7, або на електрону пошту e-mail: arch_bermvk@ukr.net

Оголошення

Залучення волонтерів Корпусу миру СІЛА в Україні

Корпус миру США є американською урядовою організацією, що вже понад 55 років скеровує волонтерів для реалізації програм технічної допомоги у сферах освіти, розвитку бізнесу, захисту навколишнього середовища, сільського господарства та охорони здоров’я у більш ніж 140 країнах світу.

Корпус миру США в Україні тісно співпрацює з Міністерством молоді та спорту України, Міністерством регіональної політики України, Міністерством освіти і науки України, місцевими державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування, а також організаціями громадянського суспільства.

На сьогодні три групи волонтерів Корпусу миру США в Україні працюють за трьома напрямами: проект «Молодіжний розвиток», проект «Розвиток громад» та проект «Викладання англійської мови як іноземної».

Інформуємо вас, що Корпус миру США в Україні продовжує прийом заявок на дворічну співпрацю з американськими волонтерами у рамках проекту «Молодіжний розвиток».

Метою проекту «Молодіжний розвиток» є краща підготовка дітей та молоді до участі у соціальному та економічному житті сучасної України через залучення до проектів і заходів, що націлені на розвиток навичок, пов’язаних із фізичним та емоційним здоров’ям, переходом до самостійності та професійної діяльності, а також виховання активної громадянської позиції.

Приймаючою організацією може бути молодіжний центр, молодіжна громадська організація, структурний підрозділ з питань молоді та спорту, заклад освіти або інклюзивно-ресурсний центр.

Кінцевий термін подачі заявки – 15 лютого 2019 року. Початок співпраці з волонтером – 20 жовтня 2019 року.

Контактна особа – керівник проету «Молодіжний розвиток» Наталія Бикова (тел.: 0733311887, e-mail: nbykova@peacecorps.gov).

Анкета

Оголошення

До уваги мешканців міста

У зв’язку із підняттям цін на паливо-мастильні матеріали і запасні частини для ремонту автотранспорту та мінімального рівня заробітної плати на 2019 рік до виконавчого комітету Берегівської міської ради ТОВ «Берег Вертікал» надав розрахунки вартості тарифів на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів.

Пропонується встановити наступні тарифи на послуги із вивезення твердих побутових відходів для мешканців міста, а саме:

‑ для мешканців приватного сектору – 36,94 грн на місяць за 1 мешканця;

‑ для мешканців багатоповерхових будинків – 32,87 грн на місяць за 1 мешканця.

Відповідно до чинного законодавства опубліковано оголошення щодо зміни вартості вище згаданих тарифів в газеті «KárpátInfo» від 24.01.2019  № 4, яку можна переглянути тут.

З пропозиціями та зауваженнями відносно змін до тарифу просимо звертатися письмово до ТОВ «Берег Вертікал» або до Берегівської міської ради до 07.02.2019 року.

Оголошення

100 відсотків толерантності

У м. Берегові функціонує районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» як один з відокремлених структурних підрозділів  уповноважених органів з питань пробації у Закарпатській області. Службу пробації було створено у 2017 році шляхом реформування кримінально-виконавчої інспекції (КВІ), яка відповідала за виконання вироків, не пов’язаних із позбавленням волі. Ця служба здійснювала нагляд за особами, які скоїли правопорушення, щоб забезпечити виконання передбачених судом обов’язків. Тобто, заходи передбачали, передусім, покарання та контроль.

У 2018 році у складі Міністерства юстиції України було створено центральний орган управління діяльністю пробації – Державну установу «Центр пробації», що координує та здійснює нагляд за діяльністю 24 філій та 560 уповноважених органів з питань пробації по всій Україні.

Деталі…

Оголошення

Про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детальних планів на території Берегівської міської ради

Берегівська міська рада повідомляє про намір визначити обсяг та провести стратегічну екологічну оцінку (СЕО) для  наступних  проектів  детальних  планів:

 1. Розміщення промислових майданчиків та адміністративних будівель по вулиці Дам’янича в місті Берегове(додаток на 3 аркушах);
 2. Розміщення торгового об’єкту на пл. Кошута в місті Берегове (додаток на 3 аркушах);
 3. Розміщення об’єкту альтернативної енергетики по вул. Мукачівська, б/н в місті Берегове(додаток на 3 аркушах);
 4. Влаштування квартального проїзду з впорядкуванням території перед земельними ділянками за адресою м.Берегове,вул. Горват Ганни 2 та 4 (додаток на 3 аркушах);
 5. Розміщення багатофункціонального громадського центру для духовного та культурного розвитку на площі Сінній в м.Берегове (додаток на 3 аркушах);
 6. Облаштування озелененого дитячого майданчика (ділянка 1) та розміщення об’єктів технічного та інженерного забезпечення комплексу «Магнум» (ділянка 2) по вулиці Б.Хмельницького в місті Берегове(додаток на 4 аркушах);
 7. Проект детального планування пл. Будапешт в м.Берегове з розміщенням громадського туалету. (додаток на 3 аркушах)

Усі зауваження і пропозиції громадськості до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проектів  детальних планів, необхідно надсилати протягом 15 днів з моменту оприлюднення заяви до відділу містобудування та архітектури Берегівської міської ради за адресою: 90202, м.Берегове, вул. Б.Хмельницького, 7, або на електрону пошту e-mail: arch_bermvk@ukr.net

Оголошення

Відповідно до листа Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації від 09.01.2019 № 03-06/12 щодо інформації Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Берегівська міська рада інформує, що у контексті виконання Експортної стратегії України («дорожньої карти стратегічного розвитку торгівлі») на період 2017-2021, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1017-р, Мінекономрозвитку здійснює опитування експортерів щодо лібералізації валютного законодавства http://bit.ly/2PQExYq.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Доводимо до Вашого відома, що Берегівська міськрайонна філія Закарпатського обласного центру зайнятості проводить роботу щодо організації надання консультацій особам, які звернулися з питань організації власного бізнесу, а діючим підприємцям – з питань його ефективного провадження (згідно Порядку забезпечення надання територіальними органами центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, консультацій особам з питань організації та провадження підприємницької діяльності, зареєстрованого в Міністерстві юстиції’ 14.03.1 Зр за № 408\22940 та набув чинності з 02.04.13 року).

Порядком передбачається надання консультацій з питань :

 • законодавства щодо державної реєстрації суб’єктів господарювання;
 • ліцензування, патентування та сертифікації підприємницької діяльності;
 • податкового законодавства;
 • відкриття рахунків в банківських установах
 • пошуку, відбору та найму персоналу, оформлення трудових відносин ;
 • оформлення документів щодо купівлі (оренди) земельних ділянок, приміщень для провадження підприємницької діяльності.
 • отримання банківських реквізитів
 • з інших питань , що стосуються організації та провадження підприємницької діяльності.

У зв’язку із вище наведеним прошу делегувати Ваших працівників до участі в наданні консультацій з даних питань в межах компетенції та функціональних обов’язків.

Про дату, час, тематику надання консультацій Вашому працівнику буде надано додатково спеціалістами Берегівської МРФ Закарпатського ОЦЗ.

Оголошення

У В А Г А

З 1 січня 2019 року відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2019 рік “ встановлено прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі -1921 гривня та розмір мінімальної заробітної плати — 4173 гривні,

у зв”язку з чим розмір адміністративного збору за надання послуг становитиме:

1.Реєстрація\зняття з реєстрації місця проживання особи — 16,33грн,у разі звернення особи з порушенням встановленого
законодавством строку — 48,99 грн.

Оголошення

Відповідно до листа Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації від 27.12.2018 № 04.1-06.561 щодо інформації Посольства Об’єднаних Арабських Еміратів, з метою запобігання можливим непорозумінням під час розмитнення товарів на митницях ОАЕ, Берегівська міська рада інформує, що компетентні органи ОАЕ, не приймають документи комерційного характеру, пов’язані з веденням діяльності на території ОАЕ, у тому числі рахунки-фактури та сертифікати походження товарів, які не пройшли обов’язкову консульську легалізацію у Посольстві ОАЕ в Україні.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до листа Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації від 27.12.2018 № 04.1-06.562 щодо інформації Мінекономрозвитку, Берегівська міська рада інформує про проведення міжнародної конференції «2-й Марокканський і Західноафриканський нафтогазовий саміт».

Даний захід заплановано на період 6-7 лютого 2019 р. у м. Марракеш (Королівство Марокко), який присвячений нафтовій галузі, є платформою для налагодження контактів діючих компаній і потенційних операторів нафтогазової галузі Марокко і Західної Африки та відбудеться під егідою Національного агентства з вуглеводневої сировини і мінеральних ресурсів Королівства Марокко (ONHYM), .

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошується конкурс!

Виконавчий комітет Берегівської міської ради оголошує конкурс на надання права організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування на території міста Берегове.

         Організатор – виконавчий комітет міської ради; адреса: м. Берегове, вул. Б.Хмельницького, 7; режим роботи: понеділок-четвер з 8.30 до 18.00 год. за к.ч., обідня перерва з 13.00 до 14.00 год. за к.ч., п’ятниця з 8.30 до 14.30 без обідньої перерви.

Деталі…

Оголошення

Міністерство культури України інформує, що з метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних, навчальних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 25 березня по 01 квітня 2019 року планується міжнародна культурно-освітня поїздка «Європейська єдність» до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії.

Організаторами поїздки є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця», Литовська громадська організація «Від серця до серця», Естонська громадська організація «Серце до серця»

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, соціально-гуманітарної сфери, співробітники, учні, студенти навчальних закладів, лікарі, громадські активісти тощо.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки.

Документи, необхідні для оформлення шенгенських віз (крім власників біометричних паспортів), надсилаються до 04 березня 2019 року до Всеукраїнської молодіжної організації «Серце до серця» за адресою: 03062, м.Київ, вул.Щербаківського, 31/40, офіс 62 або надаються особисто після попередньої реєстрації за телефонами: 067-407-77-98, 050-447-49-68, 097-908-52-28, 063-828-05-52, 093-214-64-17.

Орієнтовна програма поїздки

Оголошення

У Закарпатській області один з найвищих в Україні показників захворюваності на кір. Єдиний спосіб зупинити спалах вакцинація

З початку року на кір захворіли 4 147  жителів Закарпаття (3 301 дитина та 846 дорослих) і в області один з найвищих в Україні показників рівня захворюваності  (329 випадків на 100 тис.населення) .

Головна причина –  низький рівень охоплення щепленнями КПК, зокрема станом на 1 листопада тільки 66 відсотків дітей віком 12 місяців отримали першу дозу вакцини, а планову ревакцинацію в рамках календаря щеплень пройшли тільки 75 відсотків.

 Серед дітей віком від 2 років і старше, які в попередні роки з різних причинне не отримали щеплення, на сьогодні вакциновано вже 78 відсотків

 Область повністю забезпечена вакцинами проти кору: якісні і ефективні вакцини КПК наявні в усіх кабінетах щеплень області.

Загалом станом на 1 листопада в області є близько 60 тисяч доз. Це складає 138% від річної потреби області. Тобто наявної кількості вистачає для планової та посиленої імунізації мешканців у найближчі декілька місяців.

Деталі…

Оголошення

Відповідно до листа Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації від 03.12.2018 № 04.1-06.530 щодо інформації Посольства України в Ісламській Республіці Іран, Берегівська міська рада інформує про проведення 21-ої Міжнародної харчової виставки (21st International Exhibition of iFood 2019).

Даний захід заплановано на період 22-25 січня 2019 р. у м. Шираз (Ісламська Республіка Іран), яка присвячена продуктам харчування, їх обробці, приготуванню та упаковці, а також суміжним сферам промисловості. Організатором зазначеного виставкового заходу виступає іранська компанія «Bazsaz Rooydad Pars Co.», яка запрошує українські компанії, спеціалістів та підприємців взяти участь у згаданому заході.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до листа Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації від 16.11.2018 № 04.1-06.511, Берегівська міська рада інформує про відкриття у травні місяці 2018 року міжнародної Українсько-Угорської консалтингової компанії «East West Mentor Ua», яка має за мету налагодження експортно-імпортних бізнес-відносин між Україною та Угорщиною.

У разі зацікавленості, є можливість ознайомитись із контактною інформацією та наявними промо-матеріалами.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Громадське обговорення містобудівних документацій: «Розміщення обєкту альтернативної енергетики по вулиці Мукачівська, б/н в місті Берегове, Закарпатської області», «Розміщення торгового об’єкту на пл. Кошута в місіті Берегово, Закарпатської області», «Розміщення промислових майданчиків та адміністративних будівель по вулиці Дамянича в місті Берегово, Закарпатської області», «Влаштування квартального проїзду з впорядкуванням території перед земельними ділянками за адресою м. Берегове, вул. Горват Ганни 2 та 4»

Містобудівна документація розроблялась у відповідності до статті 21 Закону Уккраїни «Про регулювання містобудівної діяльності», на підставі рішень виконавчого комітету Берегівської міської ради від 24.10.2018р. №255 «Про розроблення проекту детального планування земельної ділянки для розміщення об’єкту альтернативної енергетики по вул..Мукачвська б/н»,  рішення виконавчого комітету Берегівської міської ради від 04.09.2018р. №211 «Про розроблення проекту детального планування на пл. Кошута в м. Берегове для розміщення торгового об’єкту », рішення виконавчого комітету Берегівської міської ради від 04.09.2018р. №209 «Про розроблення проекту детального планування по вул. Дамянича в м.Берегове для розміщення промислового майданчика та адміністративних будівель», п.1.1 рішення виконавчого комітету Берегівської міської ради від 04.09.2018р. №210 «Про розроблення проекту детального планування на упорядкування прилеглої території вул. Мужайська в м.Берегове »

Проекти розроблені ФОП, архітектор – Зазулич С.І.

Для ознайомлення з містобудівними документаціями, пропозиціями та побажаннями в усній та письмовій формі, просимо звертатись до відділу містобудування та архітектури Берегівської міської ради за адресою: 90202, м.Берегове, вул. Б.Хмельницького, 7, або на електрону пошту e-mail: arch_bermvk@ukr.net

Пропозиції та зауваження просимо надати до 26.12.2018р.

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів відбудуться 27.12.2018р. о 14 год. к.ч. у відділі містобудування та архітектури Берегівської міської ради.