Оголошення

Повідомлення

Берегівська міська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості  проекту детального плану території та Звіту по стратегічній екологічній оцінці до проекту документа державного планування.

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

«Детальний план території для розміщення спортивно-розважального комплексу по вул. Мужайська в м.Берегове».

Мета розробки даного детального плану – уточнення планувальної структури і функціонального призначення даної території Берегівської міської ради, а також встановлення червоних ліній, визначення параметрів забудови, всіх планувальних обмежень, включно – містобудівних умов і обмежень.

Проект розроблено на підставі рішення виконавчого комітету Берегівської міської ради  від 28.09.2016 р. № 236

Замовник містобудівної документації – Виконавчий комітет Берегівської міської ради.

Розробник проекту детального плану   –  ФОП, архітектор Зазулич С.І.

Виконавець звіту про стратегічну екологічну оцінку  – ФОП Зазулич С.І.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ – Берегівська міська рада.

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення  процедури: громадське обговорення проекту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 16 липня  2020 р. на сайті Берегівської міської ради за адресою http://beregovo-beregszasz.gov.ua/ua/ та триватиме до 18 серпня  2020 р.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

19 серпня  2020 року о 14.00 год.  к.ч.  у відділі містобудування та архітектури Берегівської міської ради за адресою:  90202, м.Берегове, вулиця Б. Хмельницького, 7, відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням  проекту.

Ознайомитися з проектом Детального плану та Звітом про стратегічну екологічну оцінку, а також звертатися з пропозиціями та зауваженнями  в усній і письмовій формі можливо до  містобудування та архітектури Берегівської міської  ради за адресою: 90202, м.Берегове, вулиця Б. Хмельницького, 7, або на електронну пошту e-mail:    arch_bermvk@ukr.net

Пропозиції та зауваження  просимо надавати  до  18 серпня 2020 року.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування – відсутня.

Оголошення

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детальних планів на території Берегівської міської ради

Берегівська міська рада повідомляє про намір визначити обсягу стратегічної екологічної  оцінки (СЕО) для  детального  плану:

1.« Впорядкування території кварталу в межах вул. Фабрична, вул. Верховинська та вул. Проектна 3 у м. Берегове Закарпатської області»;

Усі зауваження і пропозиції громадськості до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проектів  детальних планів, необхідно надсилати протягом 15 днів з моменту оприлюднення заяви до відділу містобудування та архітектури Берегівської міської ради за адресою: 90202, м.Берегове, вул. Б.Хмельницького, 7, або на електрону пошту e-mail: arch_bermvk@ukr.net

Оголошення

Для  платників податку на нерухоме майно

          З метою дотримання статті 266 Податкового кодексу України Берегівська міська рада  звертається до власників нерухомого майна  з проханням своєчасної сплати податку на нерухоме майно до міського бюджету. За більш детальною інформацією просимо звертатись до Берегівської ДПІ.

Виконком Берегівської міської ради

Оголошення

ШАНОВНІ   ВІДВІДУВАЧІ!

На виконання підпункту 2 пункту 2 розділу II постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 500, змінено режим роботи Берегівського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду Українив Закарпатській області (м. Берегово, вул. Мукачівська, буд.11):

початок робочого часу – о 10 годині 00 хвилин (к.ч.);

кінець робочого часу:  

– понеділок, вівторок, середа, четвер – о 19 годині 00 хвилин (к.ч.);
– п’ятниця – о 17 годині 45 хвилин (к.ч.);

обідня перерва – з 14 години 00 хвилин до 14 години 45 хвилин.

Дякуємо за порозуміння!

Бережімо себе та одне одного!

Оголошення

В роботі користуватися протоколом позапланового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС Закарпатської обласної державної адміністрації №10 від 18 червня 2020 року.

Протокол №10

Оголошення

Всеукраїнський конкурс плакату “Я – Україна! “

У рамках відзначення Дня Конституції України, громадська організація “Волонтерський рух Батальйон Сітка” втретє проводить Всеукраїнський конкурс плаката “Я –  Україна! ” Серед дітей від 6 до 19 років.

Пріоритетним завданням Конкурсу 2020  року є розвиток екологічної культури та активної життєвої позиції серед молодого покоління України. Популяризувати ідею захисту навколишнього середовища від негативного впливу пластикових пакетів  сприяє оголошена тематика Конкурсу : “Стоп_кульок”.

Положення про конкурс та анкета для учасників за посиланням:

https://docs.google.com/document/d/1jEORiwQXN1XWqX7ug7MrXQWz-XznpGzKZzSpSaCq6yg/edit?fbclid=IwAR2XnRUK2cxAhbysQNSRrXoDouMdDxAWjC_KZ4m4n8040KMDuZUYDD9PV8s

Оголошення

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детальних планів на території Берегівської міської ради

Берегівська міська рада повідомляє про намір визначити обсягу стратегічної екологічної  оцінки (СЕО) для  детального  плану:

1.« Детальний план території для розміщення спортивно-розважального комплексу по вул. Мужайська в м. Берегове»;

Усі зауваження і пропозиції громадськості до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проектів  детальних планів, необхідно надсилати протягом 15 днів з моменту оприлюднення заяви до відділу містобудування та архітектури Берегівської міської ради за адресою: 90202, м.Берегове, вул. Б.Хмельницького, 7, або на електрону пошту e-mail: arch_bermvk@ukr.net

Заява

Оголошення

про проведення конкурсу з відбору субєктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення експертно грошової оцінки   об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Берегове які передані в концесію

Конкурсна комісія з  оцінки майна  інформує: про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення експертно грошової оцінки   об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Берегове які передані в концесію.

Документи, які необхідно подати на конкурс:

 –  Заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт експертно грошової оцінки ( заява);

–  копія документа, що посвідчує особу учасника конкурсу;

– копію, що засвідчує  реєстрацію фізичної особу у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків,

– копія довідки органу Державної податкової адміністрації України про присвоєння ідентифікаційного номера;

– копія ліцензії оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку майна.

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення.

  – конкурсна пропозиція подаються в окремому запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт а також строк виконання робіт (у календарних днях).

Конкурсну документацію слід подати до Загального відділу Берегівської міської ради до 16.06.2020 року за адресою: м.Берегове, вул.. Б.Хмельницького, 7.

Конкурс   відбудеться  18 червня 2020 року о 11.00 год. в адміністративному  будинку  Берегівської міської ради (зал засідань).

За більш детальною інформацією звертатися до управління комунального майна Берегівської міської ради за адресою: м. Берегове, вул.. Б.Хмельницького, 7. Довідки за телефоном: 2-21-09.

Оголошення

До уваги малих та середніх підприємств хімічної промисловості

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), в рамках ініціативи ЄС EU4Business, за інформаційної підтримки Установи, запрошує українські малі та середні підприємства хімічної промисловості до участі в серії ділових перемовин у рамках проведення торговельної місії у Турецькій Республіці, яка відбудеться 27-29 липня 2020 року у м. Стамбул.

Метою участі у торговельній місії є відкриття торговельних можливостей на ринку Турецької Республіки для українських МСПЕ хімічної промисловості, готових розпочати або розширити власний експорт шляхом встановлення прямих ділових контактів з потенційними турецькими партнерами, які будуть відібрані в індивідуальному порядку для кожного підприємства-учасника місії провідною консалтинговою та бізнес-організацією Турецької Республіки.

До участі у бізнес-делегації торговельної місії запрошуються малі та середні підприємства – виробники наступних категорій продукції: добрива та засоби догляду за рослинами, побутова та промислова хімія, косметичні засоби та інгредієнти , фармацевтичні засоби, пластик і вироби з пластику, хімічні волокна, фарби та покриття, синтетичні смоли, інноваційні розробки для хімічної промисловості та інша продукція згаданого сектору. Перевага надаватиметься компаніям з досвідом експорту.

Вісім українських компаній, обраних до бізнес-делегації торговельної місії шляхом конкурсного відбору та згідно критеріїв, отримають:

– два дні індивідуального спланованих переговорів з потенційними турецькими партнерами, запрошеними турецькою консалтинговою компанією та у співпраці з найбільшою бізнес-організацією Турецької Республіки DEIK;
– індивідуальну консультаційну підтримку з питань експорту до Турецької Республіки;
– відвідання успішних підприємств хімічної промисловості Турецької Республіки для обміну досвідом та вивчення практик;
– повний супровід та організаційну підтримку під час місії командою українських і турецьких консультантів;
– приміщення та всі інші організаційні складові для проведення запланованих переговорів;
– семінар і тренінг щодо торгових можливостей у Турецькій Республіці та щодо ведення переговорів з турецькими партнерами;
– переклад під час перемовин (за запитом).

У випадку, якщо торговельна місія не відбудеться у зв’язку з карантинними обмеженнями, ділові перемовини відбудуться в режимі індивідуальних онлайн-зустрічей.

Вищезазначені послуги фінансуються ЄС у рамках ініціативи EU4Business та реалізується ЄБРР.

У конкурсному відборі можуть взяти участь компанії, які відповідають наступним обов’язковим критеріям:

– компанії малого або середнього бізнесу – від 10 до 250 офіційно зареєстрованих співробітників;
– компанія є зареєстрованим суб’єктом (приватний підприємець або юридична особа), згідно чинного законодавства України;
– мінімум 51% акцій компанії належить громадянам України;
– наявність веб-сайту (або сторінки) англійською мовою;
– мінімум один учасник місії від компанії вільно володіє англійською мовою або компанія готова забезпечити перекладача протягом 3-х днів торговельної місії;
– компанія має хорошу ділову репутацію;
– компанія раніше не брала участі у місіях Проекту або брала лише один раз.

Реєстрація триває до 12 червня 2020 року включно за посиланням: http://bit/ly/GjTurkey_register.

Дізнатися більше про участь у торговельній місії можна за посиланням: http://preview.mailerlite.com/v3m0y4.

Контактна особа: Ірина Онікієнко (ionikienko@frs.org.ua), експерт з міжнародних ринків, проект «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків», що фінансуються у рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР.

Оголошення

Незважаючи на продовження особливого режиму роботи в умовах загальнонаціонального карантину, мешканці Закарпаття, у разі порушення їх прав, можуть звертатися до громадської приймальні Уповноваженого

Для забезпечення ефективної діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та доступності здійснення особистого прийому громадян у Закарпатській області діє регіональна громадська приймальня Уповноваженого з прав людини/громадські приймальні.

У зв’язку з прийняттям постанови КМУ від 20 травня 2020 р. № 392, на території Закарпатської області продовжено дію карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211.

Проте, незважаючи на особливий режим роботи Офісу Омбудсмана в умовах загальнонаціонального карантину, мешканці області мають можливість й надалі звертатися до регіональної громадської приймальні Уповноваженого в Закарпатській області у разі порушення їх прав.

Звернутися з письмовим зверненням можливо:

– поштою (на адресу: пл. Народна, 4, м. Ужгород, 88008);

– на електронну пошту: pred.zakarpattya@ombudsman.gov.ua (інформацію про порядок надання електронного звернення розміщено на офіційному сайті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (розділ «Заявнику»);

– з метою оперативного реагування на порушення прав і свобод людини і громадянина ви можете зателефонувати до громадської приймальні Уповноваженого в Закарпатській області (тел. 063-516-02-83) та на гарячу лінію Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (тел. 0800501720).

Оголошення

В роботі користуватися протоколом позапланового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС Закарпатської обласної державної адміністрації № 8 від 29 травня 2020 року.

Протокол №8

Оголошення

Через те, що рівень епідеміологічних показників не відповідає вимогам МОЗ України критеріям (ознакам) щодо захворювання на коронавірусну хворобу, регіональною комісією ТЕБ та НС Закарпатської обласної державної адміністрації було прийняте рішення не запроваджувати на території області послаблення протиепідемічних заходів, передбачених рішенням Уряду, прийнятих 20 травня 2020 року  до нормалізації поточної епідеміологічної  ситуації.

Протокол №7