Оголошення

Повідомлення

про результат проведення конкурсу на право оренди, що належить територіальній громаді міста Берегове в особі Берегівської міської ради код юридичної особи 04053683

Берегівська міська рада повідомляє, що відповідно до результату  проведення конкурсу на право оренди будівлі кінотеатру за адресою:    м. Берегове вул. Франка Івана,23  площею 1370,5 кв.м. ( будівля кінотеатру під літерою А, площею 1370,5 кв.м., вбиральня під літерою Б, сарай під літерою В та Г. ),  без зміни цільового призначення  який проведений 20.01.2020 року та органом приватизації прийнято рішення вважати аукціон на право оренди комунального майна територіальної громади  Берегівської міської ради таким, що не відбувся.

Повідомлення

про результат проведення конкурсу на право оренди, що належить територіальній громаді міста Берегове в особі Берегівської міської ради код юридичної особи 04053683

Берегівська міська рада повідомляє, що відповідно до результату  проведення конкурсу на право оренди комплексу будівель за адресою:          м. Берегове вул.Пушкіна,28/а площею 1063,10 кв.м. ( під літерою А, міститься будівля туб. відділення площею 806,7 кв.м., під літерою  Б нежитлова будівля кухні загальною площею 88,3 кв.м., нежитлова будівля гаражу під літерою В загальною площею 75,0 кв.м., будівля котельні під літерою Г  загальною площею 93,1 кв.м., будівля убиральні під літерою Д, на плані хвіртка позначена № 1, огорожа № 2, колодязь позначений № 3) за цільовим призначенням охорона здоров’я та соціальної допомоги не надійшла жодна заява для участі в конкурсі.

Таким чином, органом приватизації прийнято рішення вважати аукціон на право оренди комунального майна територіальної громади  Берегівської міської ради таким, що не відбувся.

Оголошення

Відповідно до листа Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації від 20.01.2020 р. №03-06/44, Берегівська міська рада доводить до Вашого відома наступну інформацію.

Указом президента України від 18.12.2019 року №м 912/2019 призначено Камишева С.О. Надзвичайним і Повноваженим Послом України в Китайській Народній Республіці.

Сьогодні стає головним торговим партнером України (за обсягами експорту української продукції та імпорту з КНР), обговорення актуальних питань торговельно-економічного співробітництва стає нагальною необхідністю.

ТПП України протягом останніх років налагоджує тісну співпрацю з представниками провінції КНР на різних рівнях: Гуандун, Сичуань, Хубей, Цзянсі, Цзілінь. Підписано ряд угод та меморандумів про співробітництво як на рівні ТПП України, так окремих комітетів при Палаті, зокрема Комітету по державно – приватному партнерству.

З метою подальшого розвитку та налагодження співробітництва українських підприємств з представниками КНР різного рівня, можливого надання консультацій та практичної допомоги з боку Посольства України в КНР, 24 січня 2020 року в ТПП України планується проведення, в рамках розширеного засідання Комітету по державно-приватному партнерству при ТПП України, робочої зустрічі бізнесу з новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом України в КНР Сергієм Олексійовичем Камишевим.

До зустрічі запрошуються представники облдержадміністрації, підприємств та організацій, громадських структур, інших українських підприємств, які мають взаємопов’язані інтереси з китайськими партнерами, або мають наміри виходу зі своєю продукцією на китайський ринок.

Реєстрація учасників здійснюється через електронні адреси ТПП України: gov-zed@ucci.org.ua – Гордина Ольга; vk-zed@ucci.orc.ua – Карпов Валерій.

Початок робочої зустрічі 24.01.2020 об 11.00 в кім. 101 ТПП України.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail: economika2.beregovo@gmail.com

Оголошення

Відповідно до листа Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної  адміністрації від 10.01.2020 року № 03-06/20, Берегівська міська рада доводить до Вашого відома інформацію щодо ноти Посольства ісламської Республіки Пакистан в Україні стосовно пошуку партнерів для пакистанської компанії Octrax Global Company, що експортує халяльне м’ясо, сухі фрукти, свіжі фрукти та овочі, а також морську рибу (https://octraxglobal.com).

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com

Оголошення

           Громадська Організація «Українсько-Арабська Ділова Рада» своїм основним завданням ставить активну участь у розвитку української економіки шляхом створення ділового клімату для арабських та українських інвесторів. Діяльність організацій спрямована на створення безпечного середовища для інвесторів шляхом ознайомлення їх із Законодавством України та сфери бізнесу, які зацікавлять інвесторів, налагодження співпраці між країнами.

            Після успішних візитів арабських інвесторів в Україну Радою створені добрі зв’язки між державним та приватним сектором в Україні та Державою Катар, Державою Кувейт, Королівством Саудівська Аравія, Арабською Республікою Єгипет, Йорданським Хашимітським Королівством, Королівством Марокко, Алжирською Народною демократичною Республікою, державою Лівія. Радою налагоджені комунікації з посольствами арабських країн в Україні.

            Українсько-Арабська Ділова Рада виступає співорганізатором міжнародних Українсько-Арабських виставок, які проходитимуть в 2020 році, це серйозний шанс для виходу України на нові ринки.

Деталі…

Оголошення

УВАГА !!!!!

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

З  01.01.2020 року вступають в дію нові рахунки для  зарахування податків, зборів, інших платежів до державного і місцевих бюджетів   відкриті в системі Державної казначейської служби України, у зв’язку з запровадженням Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203 (далі – План рахунків), зареєстрованому Міністерством юстиції України від 25.01.2014 за № 161/24938.

УДКСУ у Берегівському районі  Закарпатської області.

Оголошення

Освітній проєкт «Відкривай Україну» 5 років доводить всій країні, що молодь є рушійною силою змін, яка може і хоче змінити на краще нашу країну. Ми шукаємо ініціативних та сміливих школярів від Щастя до Хуста, від Броварів до Татарбунарів. Немає значення, які у наших учасників оцінки у школі, скільки гуртків вони відвідують та як виглядають. Це все умовності, адже найцінніше – ідеї та здібності! Ми підтримуємо кожен задум, навчаємо правильно планувати, креативити, створювати хайп та працювати так, аби всі учасники команди почували себе комфортно, а робота була у задоволення.

Деталі…

Оголошення

Відповідно до листа Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної  адміністрації від 26.12.2019 року № 03.06/513, Берегівська міська рада доводить до Вашого відома наступну інформацію.

Відповідно до експортної стратегії України на 2017-2021 роки та стратегії розвитку експорту продукції сільського господарства, харчової та переробної промисловості України до 2026 року, Японія входить до переліку пріоритетних зовнішніх ринків для розширення збуту української продукції агропромислового сектору.

Одним із найбільших інструментів просування українського експорту є участь українських компаній у виставково-ярмаркових заходах Японії. Перший колективний павільйон національних виробників на міжнародній виставці продуктів харчування та напоїв “FOODEX Japan 2019” (м. Токіо, 05-08.03.2019) консолідував зусилля багатьох державних та громадських інституцій розвивати та просувати продукцію експортоорієнтованих вітчизняних підприємств. До павільйону було залучено 13 українських компаній, які презентували найбільш перспективні продуктові категорії.

З метою подальшого просування українського експорту та перспективні зовнішні ринки, інформуємо щодо можливості українських компаній агропромислового сектору взяти участь у колективному стенді на виставці у наступному році “FOODEX Japan 2020” (м. Токіо, 10-13 березня 2020 р.)

Усі деталі стосовно умов та перспектив участі, можна дізнатися у контактної особи організаторів колективного стенду на “FOODEX Japan 2020”- пана Юрія Луценко, тел.: +380674430042, електронна пошта: info@consultingintegrated.com.

Зі своєї сторони, Мінекономіки готове, у межах компетенції, надати всебічне організаційно-методичне сприяння у підготовці та проведенні згаданого заходу на гідному рівні.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com

Оголошення

З  01.01.2020 року вступають в дію нові рахунки для  зарахування податків, зборів, інших платежів до державного і місцевих бюджетів   відкриті в системі Державної казначейської служби України, у зв’язку з запровадженням Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203 (далі – План рахунків), зареєстрованому Міністерством юстиції України від 25.01.2014 за № 161/24938.

УДКСУ у Берегівському районі  Закарпатської області.

Оголошення

Про проведення конкурсу на право оренди об’єктів нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Берегове, що відбудеться 20.01.2020 року

Деталі…

Оголошення

Про проведення конкурсу на право оренди об’єктів нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Берегове, що відбудеться 20.01.2020 року

Деталі…

Оголошення

Берегівська міська рада оголошує конкурс на визначення виконавця робіт із землеустрою (виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Берегове).

Деталі…

Оголошення

На виконання статті 19 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”;  статей 10; 12 Закону України “Про стратегічну екологічну оцінку”, з метою одержання та врахування зауважень та пропозицій  громадкості,    замовник – Берегівська  міська рада  оприлюднює  Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування (містобудівна документація ) – до  проекту «Внесення змін до плану зонування території міста Берегове».

Заява

Оголошення

Берегівська міська рада повідомляє про початок процедури розроблення документ державного планування «Внесення змін до плану зонування м. Берегове  Закарпатської області». Розроблення документації відбувається на підставі рішення Берегівської міської ради №603 від 31.03.2017 року «Про затвердження програми розроблення (оновлення) містобудівної документації у місті Берегове на 2017-2020 роки» для забезпечення міста необхідною містобудівною документацією.

Оголошення

Берегівська міська рада оголошує конкурс на визначення виконавця робіт із землеустрою (виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється.

Деталі…

Оголошення

Відповідно до листа Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та

транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації від 11.12.2019 р. №03-06/489, Берегівська міська рада інформує про всеукраїнське опитування підприємців, експортів, галузевих та бізнес-асоціацій щодо послуг та пріоритетних ринків.

   Метою зазначеного опитування є вивчення і проведення якісного аналізу преференцій та побажань представників української бізнес спільноти відносно наступних питань:

  • експортна освіта;
  • готовність до експорту;
  • пріоритетні закордонні ринки та виставки;
  • аналітичні матеріали та консалтингові послуги Офісу з просування експорту України.

Посилання на опитування:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSetA5OwTCqeqK27StiDhXfR7qIZsQ2GA0v2zfO4D2J-CXMCbw/viewform

   Дане опитування буде використано для планування заходів як в Україні, так і за кордоном, в рамках роботи Офісу з просування експорту України, зважаючи на потреби українських експортерів.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com

Повідомлення

про результат проведення конкурсу на право оренди, що належить територіальній громаді міста Берегове в особі Берегівської міської ради код юридичної особи 04053683

Берегівська міська рада повідомляє, що відповідно до результату  проведення конкурсу на право оренди комплексу будівель за адресою: м. Берегове вул.Пушкіна,28/а площею 1063,10 кв.м. ( під літерою А, міститься будівля туб. відділення площею 806,7 кв.м., під літерою  Б нежитлова будівля кухні загальною площею 88,3 кв.м., нежитлова будівля гаражу під літерою В загальною площею 75,0 кв.м., будівля котельні під літерою Г  загальною площею 93,1 кв.м., будівля убиральні під літерою Д, на плані хвіртка позначена № 1, огорожа № 2, колодязь позначений № 3) за цільовим призначенням охорона здоров’я та соціальної допомоги не надійшла жодна заява для участі в конкурсі.

Таким чином, органом приватизації прийнято рішення вважати аукціон на право оренди комунального майна територіальної громади  Берегівської міської ради таким, що не відбувся.

Оголошення

Відповідно до листа Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації від 10.12.2019 р. № 03.06/485, Берегівська міська рада інформує, що з 15 до 19 грудня 2019 року за підтримки Посольства України в Республіці Азербайджан та Фонду заохочення експорту та інвестицій в Азербайджані (AZPROMO) організує діловий візит українських підприємців до м. Баку для участі в українсько-азербайджанському бізнес-форумі в рамках офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Азербайджанської Республіки.

Українську бізнес-делегацію очолить президент Торгово-промислової палати України.

Очікується, що Президент України та Президент Республіки Азербайджан особисто візьмуть участь у бізнес-форумі 17 грудня.

У ході Форуму будуть висвітлені перспективи та пріоритетні напрями українсько-азербайджанського економічного співробітництва, умови ведення бізнесу в Україні та Азербайджані, відбудеться презентації українських компаній та переговори у форматі В2В між представниками ділових кіл України та АР. Будуть організовані відвідання азербайджанських підприємств та організацій.

ТПП України готова організувати відвідання азербайджанських підприємств та організацій.

Азербайджанська сторона зацікавлена у співпраці у таких пріоритетних галузях, як: продукція агропромислового комплексу, харчова промисловість, металургія, енергетичне, хімічне, і транспортне машинобудування, хімічна промисловість, фармацевтика, туризм, реклама, ІТ-технології та інших.

У разі зацікавленості, необхідно зареєструватися на сайті ТПП України (http://www.ucci.org.ua).

Реєстрація є обов’язковою.

ТПП готова запропонувати пакет послуг, який включає: придбання авіаквитків, розміщення у готелі (4+*-5*), трансфери з/до аеропорту, а також трансфери згідно ділової програми, медичне страхування, організацію В2В переговорів та інше.

При бажанні учасники також можуть вирішувати питання логістики самостійно (за умови обов’язкової реєстрації).

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com

Оголошення

Берегівська міська рада оголошує конкурс на визначення виконавця робіт із оцінки земель та виготовлення звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки.

Деталі…