Оголошення

Оголошення

Оголошується громадське обговорення містобудівних документацій: «Розміщення садових будинків, господарських будівель та споруд на території Берегівської міської ради за межами населеного пункту, Закарпатської області», «Розміщення багатофункціонального громадського центру для духового та культурного розвитку на площі Сінна в м. Берегове, Закарпатської області» та проекту детального планування по вул. Б.Хмельницького 112/4 в м.Берегове

Містобудівна документація «Розміщення садових будинків, господарських будівель та споруд на території Берегівської міської ради за межами населеного пункту, Закарпатської області» розроблялась у відповідності до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та на підставі розпорядження голови Берегівської РДА від 04.06.2018 року № 212 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території». Розробник ФОП, архітектор – Зазулич С.І. сертифікат Серія АР № 000930.

Містобудівна документація «Розміщення багатофункціонального громадського центру для духовного та культурного розвитку на площі Сінна в м. Берегове, Закарпатської області». розроблялось у відповідності до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та на підставі  рішення виконавчого комітету Берегівської міської ради від 10.09.2018 року №214 «Про розроблення проекту детального планування на площі Сінна в м. Берегове для розміщення багатофункціонального громадського центру для духовного та культурного розвитку». Розробник ФОП, архітектор – Сакулич І.І. сертифікат Серія АР № 003632.

 Містобудівна документація по розробленню проекту детального планування по вул. Б.Хмельницького 112/4 в м.Берегове розроблялось у відповідності до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та на підставі  рішення виконавчого комітету Берегівської міської ради від 06.06.2018 року №154 «Про розроблення проекту детального планування по вул. Б.Хмельницького 112/4 в м.Берегове» та рішення 34 сесії 7-го скликання №1233 від 06.09.2018 року. Розробник ФОП, архітектор – Зазулич С.І. сертифікат Серія АР № 000930.

Для ознайомлення з містобудівною документацією, пропозиціями та побажаннями в письмовій формі, просимо звертатись до відділу містобудування та архітектури Берегівської міської ради за адресою: 90202, м.Берегове, вул. Б.Хмельницького, 7, або на електрону пошту e-mail: arch_bermvk@ukr.net

Пропозиції та зауваження просимо надати до 24.10.2018р.

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів відбудуться 25.10.2018р. о 14 год. к.ч. у відділі містобудування та архітектури Берегівської міської ради.

Оголошення

Повідомляємо що на 34 сесії 7-го скликання рішенням №1206 від 06.09.2018 року було прийнято рішення «Про затвердження містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану м.Берегове Закарпатської області». Робота над містобудівною документацією розпочалась на підставі рішення 21 сесії 7-го скликання Берегівської міської ради №603 «Про затвердження програми розроблення (оновлення) містобудівної документації у місті Берегове на 2017-2020 роки» від 31.03.2017р.

Проект розроблявся проектним інститутом ДП УДНДІПМ «Діпромісто» імені Ю.М. Білоконя,  м.Київ.

Ознайомитись з містобудівною документацією можливо на сайті Берегівської міської ради за посиланням http://beregovo-beregszasz.gov.ua/ua/відділ-містобудування-та-архітектур/  або безпосередньо у відділі містобудування та архітектури Берегівської міської ради за адресою 90202, м.Берегове, вул. Б.Хмельницького, 7.

Оголошення

Відповідно до листа Департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації від 31.08.2018 № 04.1-12/797, Берегівська міська рада інформує про оголошений конкурс з відбору інвестиційних проектів в рамках реалізації Порядку використання коштів обласного бюджету для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів (далі – Порядок).

До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти малого і середнього підприємництва, які отримали кредити для реалізації інвестиційних проектів, частково забезпечують їх співфінансування, не отримують фінансову підтримку за іншими бюджетними програмами та за рахунок коштів проектів міжнародних фінансових організацій.

Інформацію про умови участі в конкурсі розміщено за посиланням: https://carpathia.gov.ua/storinka/vidshkoduvannya-vidsotkovyh-stavok-za-kredytamy.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до листа Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації від 15.08.2018 № 04.1-06.394 щодо інформації Постійного представництва України при відділенні ООН та інших міжнародних організацій у Женеві, Берегівська міська рада інформує про проведення Першої внутрішньо-африканської торговельної ярмарки (Intra-Afrikan Terade Fair, IATF).

Даний захід заплановано на період 11-17 грудня 2018 р. у м. Каїр (Арабська Республіка Єгипет), організатором якої є Постійне представництво Арабської Республіки Єгипет при відділенні ООН та інших міжнародних організацій у Женеві спільно з африканським експортно-імпортним банком (Afrikan Export-Import Bank) та Комісією Африканського Союзу (Afrikan Union Commission). Ярмарка складатиметься з 7-денної торговельної презентації направленої на поширення інформації про торгівлю та інвестиції, а також дозволить широкому колу виробників, споживачів і посередників обговорювати та укладати комерційні угоди.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до листа Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації від 18.07.2018 № 04.1-06.346 щодо інформації Посольства Словацької Республіки в Україні, Берегівська міська рада інформує про пропозицію словацької компанії Ласер Медія Братислава.

Дана компанія пропонує свою продукцію: світлодіодне вуличне освітлення, безпровідну інтелектуальну систему керування освітленням, та LED вуличні світильники на сонячних батареях.

У разі зацікавленості щодо продукції словацької компанії Ласер Медія Братислава, є можливість ознайомитись із наявними промо-матеріалами.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до Плану спілвних заходів Мінкультури та Всеукраїнської: молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, з метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародник гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн 7-15 жовтня 2018 року заплановано міжнародну культурно-освітню поїздку «Гуманітарно-медична співпраця» до Угорщини, і Словенії, Італії та Ватикану.

Програма поїздки

Оголошення

Міжнародна виставка з переробки та утилізації відходів «REVADE» (Алжиру 8-11 жовтня 2018 року)

З 8 по 11 жовтня 2018 року у Виставковому центрі Pins Maritimes у місті Алжир (Алжир) відбудеться 3-я Міжнародна виставка з переробки та утилізації відходів „REVADE” на тему „Кругове підприємництво, важіль для розвитку управління відходами”.

Організатором виставки є Торгово-промислова палата Алжиру спільно з Національним агентством по відходам Алжиру.

Метою виставки є надання сприяння підприємництву та заохочення до створення компаній, які спеціалізуються у галузі переробки та утилізації відходів з використанням найсучасніших технологій та новітнього обладнання.

У разі зацікавленості взяти участь необхідно звернутися до Посольства Алжирської Народної Демократичної Республіки в Україні або до організаторів заходу безпосередньо.

Детальна інформація розміщена на офіційному сайті 3-ї Міжнародна виставка з переробки та утилізації відходів „REVADE” https://revade.dz або за посиланням https://www.caci.dz/fr/Evenements/Pages/REVADE-2018.aspx.

Оголошення

Для покращення взаємодії військового комісаріату області з населенням, громадськими організаціями інформуємо, що 09.08.2018 року у Берегівському ОМВК відбудеться прийом громадян з особистих питань військовим комісаром Закарпатського обласного військового комісаріату.

Час прийому з 14.00 по 16.00 09.08.2018 р. в приміщенні Берегівського ОМВК.

Попередній запис відвідувачів проводиться у чергового Берегівського ОМВК, та за тел. (03141) 2-20-12; 0665563961.

При попередньому записі потрібно вказати:

  • особисті дані ( П.І.Б., № телефону);
  • короткий зміст питання.

Оголошення

З 1 липня по 29 серпня 2018 року активісти з усієї України можуть подати заявку на другу щорічну премію соціальних проектів Social Project Awards, організаторами якої є Міністерство молоді та спорту України спільно з журналом PROactive та за підтримки компанії “Цитрус”. Церемонія нагородження переможців відбудеться 8 грудня в Одеському театрі опери та балету.

Основна мета – розповісти про проекти всій Україні, показати, що соціальна діяльність не має кордонів і пронизує усі сфери нашого життя. Це в черговий раз доводить, що бути соціально активним громадянином — почесно і відповідально.

Проекти оцінюються колегією професіоналів зі сфери бізнесу, влади і громадської діяльності. Після закінчення прийому заявок на сайті премії починається народне онлайн голосування, де кожен може віддати голос за три проекти. Підсумкова оцінка проекту складається з суми балів, отриманих від експертів, і балів, отриманих за підсумками онлайн голосування.

Подати проект можна в одній з 10 номінацій конкурсу: спорт/здоровий спосіб життя, медицина та охорона здоров’я, технології та інновації, розвиток територій, забезпечення рівних можливостей, ідея, культура, екологія, урбанісгика, волонтерство.

Для участі у другій щорічній премії соціальних проектів Social Projeci Awards необхідно до 29 серпня 2018 року подати заявку за посиланням. https://awards.org.ua/.

За детальнішою інформацією можна звертатися за телефоном (093) 100 73 76.

Оголошення

Громадське обговорення містобудівної документації: «Зміни до детального плану території «Реконструкція території колишньої військової частини з розміщенням житлової та громадської забудови в місті Берегово, Закарпатської області»».

У відповідності до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та з метою забезпечення сталого розвитку території міста Берегове, на підставі рішення виконавчого комітету Берегівської міської ради від 06.06.2018р. №157 «Про надання дозволу на розроблення детального плану по внесенню змін в містобудівну документацію «Реконструкція території колишньої військової частини з розміщенням житлової та громадської забудови в місті Берегово, Закарпатської області»».

Проект розроблений  ПП Зазулич С. І., сертифікат №003307 від 14.07.2016 р.

Для ознайомлення з містобудівною документацією, пропозиціями та побажаннями в письмовій формі, просимо звертатись до відділу містобудування та архітектури Берегівської міської ради за адресою: 90202, м.Берегове, вул. Б.Хмельницького, 7, або на електрону пошту e-mail: arch_bermvk@ukr.net

Пропозиції та зауваження просимо надати до 16.08.2018р.

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів орієнтовно будуть відбуватися 17.08.2018р. о 14 год. к.ч. у приміщенні відділу містобудування та архітектури Берегівської міської ради.

Оголошення

Громадське обговорення містобудівної документації: «Проект детального планування пл. Будапешт в м. Берегове з розміщенням громадського туалету».

У відповідності до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та з метою забезпечення сталого розвитку території міста Берегове, на підставі рішення виконавчого комітету Берегівської міської ради від 23.04.2018р. №115 «Про розроблення проекту детального планування пл. Будапешт в м. Берегове».

Проект розроблений  ФОП Антонов Р.Є., сертифікат АА №003555

Для ознайомлення з містобудівною документацією, пропозиціями та побажаннями в письмовій формі, просимо звертатись до відділу містобудування та архітектури Берегівської міської ради за адресою: 90202, м.Берегове, вул. Б.Хмельницького, 7, або на електрону пошту e-mail: arch_bermvk@ukr.net

Пропозиції та зауваження просимо надати до 09.08.2018р.

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів орієнтовно будуть відбуватися  09.08.2018р. о 14 год. к.ч. у приміщенні відділу містобудування та архітектури Берегівської міської ради.

Оголошення

Відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації від 04.07.2018 № 3631/06-37 щодо інформації Посольства України в Ісламській Республіці Іран, Берегівська міська рада інформує про виставкові заходи у м. Тегеран (Ісламська Республіка Іран), до участі в яких іранська сторона запрошує українські компанії.

24-28 липня 2018 р. – на території провінції Голестан (Іран) відбудеться Шістнадцята спеціалізована виставка в галузях тваринництва, рибних промислів, виробництва морепродуктів тощо.

23-26 серпня 2018 р. – виставка, присвячена виставковому обладнанню (Stallex 2018).

01-04 вересня 2018 р. – Перший міжнародний газовий захід Ірану ( 1-st International Iran Gas Show) серед країн-видобувачів газу, спрямований для встановлення міжнародних зв’язків у сфері газової галузі.

15-18 вересня 2018 р. – Міжнародні виставка напоїв, кави, чаю та суміжних галузей (International exhibition of beverages, coffee, tea and related industries, IBIE 2018), а також Міжнародна виставка молочних продуктів (International Dairy and related industries, IDE 2018), які відбудуться за сприяння Федерації іранських харчових асоціацій.

24-27 вересня 2018 р. – 4-та Міжнародна фармацевтична виставка (4-th International Exhibition on Pharmaceuticals and Related Industries IRANPHARMA EXPO 2018).

17-20 жовтня 2018 р. – Друга Міжнародна виставка аграрних продуктів, обладнання харчової промисловості та пов’язаних з нею галузями (2nd International Exhibition of Agricultural Products, Food Machinery and Related Industries), яка відбудеться у Вільній Торговельно-Промисловій Зоні Ензелі (Іран).

6-9 грудня 2018 р. – міжнародна виставка в сфері утилізації відходів, яка відбудеться у виставковому центрі «Шахр-е афтаб» («Сонячне місто»), за участю відомих міжнародних компаній-виробників обладнання, що сприяє зменшенню різного роду забрудненням навколишнього середовища.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Мінрегіоном України оголошено проведення конкурсу „Кращі практики місцевого самоврядування”.

Тематика конкурсу:

  • практики розвитку, засновані на власних стратегіях, проектах та ресурсах;
  • формування безпечного життєвого середовища;
  • інклюзивність регіонального та місцевого розвитку.

Додаткові матеріали

Оголошення

Відповідно до листа Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації від 05.06.2018 № 04.1-06.255 щодо інформації Волонтерського проекту «Українське торговельне представництво в Китаї», Берегівська міська рада інформує про звернення ряду китайських компаній.

Дані китайські компанії шукають надійного партнера для спільного будівництва заводу по сортуванню і переробці пластику на території України, надійних партнерів-постачальників поліетилентерефталатних стрічок, нафтового коксу, не біленої хвойної целюлози і хвойної тирси для паперового виробництва, винограду, яблук, апельсинів, груш та черешні.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до листа Департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації від 30.05.2018 № 04.1-14.485 щодо інформації Українського представництва в Китаї, Берегівська міська рада інформує про проведення щорічного Двадцятого китайського міжнародного ярмарку інвестицій і торгівлі (The 20th China International Fair for Investment and Trade (CIFIT)).

Даний захід заплановано на вересень 2018 р. у м. Сямен (Китай), який включає в себе інвестиційно-торговельну виставку, міжнародний інвестиційний форум (IIF), серію семінарів з актуальних питань інвестицій та симпозіуми з проведення інвестиційних проектів. Запрошуються до участі українські підприємства та організації, зацікавлені у налагодженні двосторонніх інвестицій та імпорті поліакриламіду, металевих штампованих деталей і компонентів з заліза і міді, сталевих котушок та листів, надшвидкісних зарядних станцій для електромобілів, бортових зарядних пристроїв для електромобілів, випрямних модульних систем для енергетики, телеком- і телерадіопередавального обладнання, живлення бортових систем суден, систем безпеки, вітро- і сонячної відновлювальної енергії.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до листа Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації від 14.05.2018 № 04.1-06.220 щодо інформації Міністерства економічного розвитку, Берегівська міська рада інформує про проведення найбільшої імпортної виставки Китаю «China International Expo 2018».

Даний захід заплановано на період 5-10 листопада 2018 р. у м. Шанхай (КНР), на якому будуть представлені українські товари та послуги. Міністерством разом із Офісом із просування експорту при Мінекономрозвитку наразі розробляється концепція Національного стенду України, який має представити досягнення країни та зацікавити потенційних китайських партнерів у співпраці. Пропонуються наступні критерії відбору підприємств: підтверджена якість продукції; інноваційність; високий рівень маркетингового представлення продукту; експортний потенціал. Пропозиції від потенційних учасників виставки приймаються до 25 травня 2018 року.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

У зв’язку з наданням тривалого «вікна» Ужгородська дирекція залізничних перевезень інформує Вас, що з 08.00 год. 20 травня до 11.30год. 25 травня будуть проводитись роботи по переключенню станції Бескид в новий тунель з закриттям для руху поїздів на перегоні Лавочне – Бескид – Скотарське.

На період проведення робіт пасажирські поїзда №45/46 сполученням Ужгород – Лисичанськ – Ужгород , №81 /82 Київ – Ужгород – Київ , № 107/108 Одеса – Ужгород – Одеса прослідують зміненим маршрутом через Львів Сянки – Ужгород;

– регіональний поїзд №829/830 Львів – Ужгород – Львів відправленням із Львова 19, 20, 21, 22, 23, 24 травня та з Ужгорода 20, 21, 22, 23, 24, 25 травня в ходу не будуть.

Також відміняється курсування приміських поїздів №6019/6020, №6023/6024 сполученням Львів – Сянки – Львів, п. 6519/6549 сполученням Мукачево – Сянки – Мукачево гірослідує до станції Ужгород;

– приміські поїзда, які відправляються із Львова до Мукачево, Ужгорода прослідують до станції Лавочне га зворотньо;

– приміські поїзда, які відправляються із Мукачево, Ужгорода до Львова, прослідують до станції Воловець і зворотньо.

Оголошення

Відповідно до листа Управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської обласної державної адміністрації від 02.05.2018 № 04.1-06.196 щодо інформації Посольства Алжирської Народної Демократичної Республіки в Україні, Берегівська міська рада інформує про проведення 51-ї Міжнародної виставки «FIA-2018».

Даний захід заплановано на період 8-13 травня 2018 р. у м. Алжир (АНДР), який є одним з ключових і наймасштабніших серед виставкових заходів у країні.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.