Оголошення

Оголошення

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану на території Берегівської міської ради

Берегівська міська рада повідомляє про намір визначити обсягу стратегічної екологічної  оцінки (СЕО) для  детального  плану:

1.«Розміщення будівель та споруд сільськогосподарського призначення для виноградарства та виноробства фермерського господарства «ФЕЧОРА ФЕМІЛІ ВАЙНЕРІ», розташованого на території Берегівської міської ради, за межами населеного пункту»;

Усі зауваження і пропозиції громадськості до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проектів  детальних планів, необхідно надсилати протягом 15 днів з моменту оприлюднення заяви до відділу містобудування та архітектури Берегівської міської ради за адресою: 90202, м.Берегове, вул. Б.Хмельницького, 7, або на електрону пошту e-mail: arch_bermvk@ukr.net

Оголошення

Зміна виборчої адреси для внутрішньо переміщених осіб

1 січня 2020 року набрав чинності Виборчий кодекс України, в якому було закладено норми, що передбачили можливість для всіх виборців голосувати за місцем фактичного проживання, в тому числі й на місцевих виборах.

Відтепер усі  громадяни зможуть змінити або визначити свою виборчу адресу та проголосувати за місцем фактичного проживання на всіх видах виборів. Ця процедура довготривала, її не доведеться повторювати перед кожними виборами, якщо людина не змінить місце проживання.

Деталі…

Оголошення

про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення експертної грошової оцінки на об’єкт групу вбудованих нежитлових приміщень  у  м. Берегове

Назва та місцезнаходження органу, що проводить конкурс: конкурсна комісія Берегівської міської ради, 90202, м. Берегово, вул. Б.Хмельницького, 7.

Назви об’єкта: група вбудованих нежитлових приміщеннь, за адресою: м. Берегове, проспект Геологів, 15 (загальною площею 52,8 кв.м.).

Документи, які необхідно подати на конкурс:

 1.  заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою, та/або оцінки земель, та/або проведення земельних торгів (заява);
 2.  копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);
 3. згода на обробку персональних даних (згода) (для претендента – фізичної особи – підприємця);
 4. копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);
 5. копія(ї) ліцензії(й);
 6. копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки (для претендента на виконання послуг з виконання робіт з оцінки земель);
 7. копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів (для претендента на проведення земельних торгів) (за наявності);
 8. інформація про продані лоти: кількість, стартова ціна, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною (для претендента на проведення земельних торгів);
 9. проект завдання на виконання послуг з виконання робіт (для претендента на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою або оцінки земель), у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.
 10. Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Конкурсну документацію слід подати до загального відділу Берегівської міської ради до 28 серпня 2020 року (включно) за адресою: 90202 м. Берегове,                                        вул. Б.Хмельницького, 7.

Конкурс буде проведено 04 вересня 2020 року, о 15.00 годині (к.ч), у приміщенні міської ради за адресою: м. Берегово, вул. Б.Хмельницького,7 (зал засідань).Додаткову інформацію можна отримати в управлінні комунального майна Берегівської міської ради.

Конкурсна комісія

Оголошення

На Закарпатті відбудуться антитеростичні навчання

Інформуємо, що 19-20 серпня 2020 року в Мукачівському та Берегівському районах Закарпаття відбудуться планові антитерористичні навчання. У тренуваннях візьмуть участь підрозділи СБУ, Збройних Сил, Нацгвардія, Нацполіції, Державної прикордонної та надзвичайної служб, Держспецзвязку, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Навчання пройдуть в умовах максимально наближених до реальних, із використанням спеціальної техніки та озброєння. Тому на окремих територіях можливе тимчасове обмеження пересування людей та транспорту, перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів.

Управління СБ України в Закарпатській області просить громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей, належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що засвідчують особу. У разі отримання інформації про можливу причетність окремих осіб до діяльності умовних “терористів” та заявлення муляжів вибухових пристроїв просимо повідомляти чергові служби:

 1. Управління Служби безпеки України в Закарпатській області: (0312) 69-15-16; (0312) 61-31-00;
  – телефони довіри: 097-256-5430;
 2. Головне управління Національної поліції в Закарпатській області:
  – черова частина: (0312) 61-45-70, (0312) 61-59-85;
  – безкоштовна гаряча лінія: 0-800-50-0202;
  – Берегівський відділ поліції: (03141) 4-25-02, 095-564-1999;
  – Мукачівський відділ поліції: (03131) 2-22-29, 050-967-6730.

Усі дії відбуватимуться у межах чинного заканодавства.

Оголошення

Берегівська міська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості по містобудівній документації «Внесення змін до плану зонування території міста Берегове» та Звіту по стратегічній екологічній оцінці до проекту документа державного планування.

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

«Внесення змін до плану зонування території міста Берегове»(згідно затверджених містобудівних документацій: внесення змін до генерального плану та історико-архітектурного опорного плану Берегове).

Мета розроблення – забезпечення реалізації планів та програм (в тому числі в затвердженій містобудівній документації) розвитку міської території, систем інженерного та транспортного забезпечення, соціального обслуговування, збереження природного та культурно-історичного середовища, встановлення гарантій і визначення щодо використання і забудови земельних ділянок для власників та осіб, що бажають придбати нерухомість (в т.ч. земельну ділянку) у власність та оренду, підвищення ефективності використання земельних ділянок, в тому числі шляхом створення умов для залучення інвестицій в будівництво та впорядкування міської території, забезпечення вільного доступу громадян до інформації та їх участь в прийнятті рішень з питань землекористування та забудови, здійснення ефективного контролю за містобудівною (будівельною) діяльністю фізичних та юридичних осіб

Проект розроблено на підставі договору від 29.11.2019 №1266-11-2019.

Замовник містобудівної документації – Берегівська міська рада.

Розробник проекту детального плану –  Державне підприємство «УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ОСЛІДНИЙ IНСТИТУТ ПРОЕКТУВАННЯ МІСТ «ДIПРОМIСТО» імені Ю.М. БІЛОКОНЯ»

Виконавець звіту про стратегічну екологічну оцінку – Державне підприємство «УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ОСЛІДНИЙ IНСТИТУТ ПРОЕКТУВАННЯ  МІСТ «ДIПРОМIСТО»  імені  Ю.М. БІЛОКОНЯ»

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ – Берегівська міська рада.

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення  процедури: громадське обговорення містобудівній документації «Внесення змін до плану зонування території міста Берегове» та Звіту по стратегічній екологічній оцінці до проекту документа державного планування. розпочато з дня їх оприлюднення – 10 серпня 2020 р. на сайті Берегівської міської  ради за адресою http://beregovo-beregszasz.gov.ua/ua/ та триватиме до  10 вересня  2020 р.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

14 вересня 2020 року о 14.00 год.  к.ч.  у відділі містобудування та архітектури Берегівської міської ради за адресою:  90202, м.Берегове, вулиця Б. Хмельницького, 7, відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням  проекту.

Ознайомитися з містобудівною документацією «Внесення змін до плану зонування території міста Берегове» та Звіту по стратегічній екологічній оцінці до проекту документа державного планування, а також звертатися з пропозиціями та зауваженнями  в усній і письмовій формі можливо до  містобудування та архітектури Берегівської міської  ради за адресою: 90202, м.Берегове, вулиця Б. Хмельницького, 7, або на електронну пошту e-mail:    arch_bermvk@ukr.net

Пропозиції та зауваження  просимо надавати  до  10 серпня  2020 року.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування – відсутня.

Оголошення

18 серпня 2020 року з 13:00 по 14:30 в сесійному залі Берегівської міської ради  відбудеться прийом громадян політрадою Закарпатського обласного осередку політичної партії «Слуга народу» , зокрема народними депутатами України 9 скликання Кривошеєвим І.С., Костюхом А.В., Жупанином А.В. , Лабою М.М.

Запрошуються, як виборці, так і представники масової інформації

ОРГКОМІТЕТ БЕРЕГІСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення відкритого обговорення Інвестиційної програми

КП  «ГЕОЛОГ» на 2021 рік

На виконання вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 630 від 14.12.2012, повідомляємо про проведення відкритого обговорення Інвестиційної програми КП «ГЕОЛОГ».

Проект Інвестиційної програми оприлюднюється з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Берегівської міської ради в мережі Інтернет за посиланням:

http://beregovo-beregszasz.gov.ua/ua/

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 19 серпня 2020 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: КП «ГЕОЛОГ», м. Берегово, проспект Геологів, 10 e-mail: kpgeolog@gmail.com .

Відкрите обговорення проекту Інвестиційної програми КП «ГЕОЛОГ» на 2021 рік відбудеться 20 серпня 2020 року о 9:00 в приміщенні КП «ГЕОЛОГ»,  м. Берегово, проспект Геологів, 10

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту Інвестиційної програми приймаються до 19  серпня 2020 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою:

м. Берегово, проспект Геологів, 10

e-mail:  kpgeolog@gmail.com

Додаток

ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення відкритого обговорення Інвестиційної програми

ТОВ «Водоканал Карпатвіз» на 2021 рік

На виконання вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 630 від 14.12.2012, повідомляємо про проведення відкритого обговорення Інвестиційної програми ТОВ «Водоканал Карпатвіз».

Проект Інвестиційної програми оприлюднюється з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Берегівської міської ради в мережі Інтернет за посиланням:

http://beregovo-beregszasz.gov.ua/ua/

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 19 серпня 2020 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: ТОВ «Водоканал Карпатвіз», м. Берегово, вул. Б. Хмельницького,99, e-mail: karpatviz@meta.ua .

Відкрите обговорення проекту Інвестиційної програми ТОВ «Водоканал Карпатвіз» на 2021 рік відбудеться 20 серпня 2020 року о 9:00 в приміщенні ТОВ «Водоканал Карпатвіз», м. Берегово, вул. Б. Хмельницького,99.

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту Інвестиційної програми приймаються до 19  серпня 2020 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою:

м. Берегово, вул. Б. Хмельницького,99

e-mail: karpatviz@meta.ua

Додаток

Повідомлення

Берегівська міська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості  проекту детального плану території та Звіту по стратегічній екологічній оцінці до проекту документа державного планування.

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Детальний план території «Впорядкування території кварталу в межах вул.Фабрична, вул.Верховинська та вул.Проектна 3 у м.Берегове Закарпатської області».

Мета розроблення детального плану території – уточнення положень генерального плану  та  впорядкування території в межах вулиць Фабрична, Верховинська та Проектна 3  у  місті Берегове.

Проект розроблено на підставі рішення виконавчого комітету Берегівської міської ради від 06.07.2020р. № 103.

Замовник містобудівної документації – Виконавчий комітет Берегівської міської ради.

Розробник проекту детального плану   –  ФОП, архітектор Зазулич С.І.

Виконавець звіту про стратегічну екологічну оцінку  – ФОП Зазулич С.І.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ – Берегівська міська рада.

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення  процедури: громадське обговорення проекту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 29 липня 2020 р. на сайті Берегівської міської  ради за адресою http://beregovo-beregszasz.gov.ua/ua/ та триватиме до  31 серпня  2020 р.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

31 серпня 2020 року о 14.00 год.  к.ч.  у відділі містобудування та архітектури Берегівської міської ради за адресою:  90202, м.Берегове, вулиця Б. Хмельницького, 7, відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням  проекту.

Ознайомитися з проектом Детального плану та Звітом про стратегічну екологічну оцінку, а також звертатися з пропозиціями та зауваженнями  в усній і письмовій формі можливо до  містобудування та архітектури Берегівської міської  ради за адресою: 90202, м.Берегове, вулиця Б. Хмельницького, 7, або на електронну пошту e-mail:    arch_bermvk@ukr.net

Пропозиції та зауваження  просимо надавати  до  30 серпня  2020 року.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування – відсутня.

Оголошення

З метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея за підтримки Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, проводять Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України.

До участі у Конкурсі запрошуються діти віком від 3 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу.

Конкурс проводиться за двома категоріями – фотографія та малюнок.

Планується, що переможці конкурсу будуть оголошені під час Творчого фестивалю «З Україною в серці», що відбудеться в м. Київ під час святкових заходів з нагоди Дня Незалежності України.

Крім того, на зазначеному фестивалі буде організована виставка робіт учасників конкурсу у вигляді карти, що говорить.

Деталі…

Оголошення

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Про програму Ради Європи “Молодь за демократію в Україні”

Міністерство молоді та спорту України спільно з Радою Європи розпочинає реалізацію програми “Молодь за демократію в Україні” (далі – програма), яка буде реалізована в Україні протягом 2020-2021 років.

Програма спрямована на підтримку фахівців молодіжної політики на місцевому рівні для подальшого розвитку і впровадження ними стратегії та програм, що посилять участь молоді та її громадську активність, нададуть можливість органам місцевого самоврядування зробити життя в громаді привабливим для молоді та спільно з молоддю розробити проекти, які в подальшому будуть реалізовані за підтримки Ради Європи та Міністерства молоді та спорту України.

Наразі розпочато відбір органів місцевого саморядування вашої області, які візьмуть участь у програмі. Подача заявок на участь триває до 16 серпня ц.р.

Для участі у програмі потрібно заповнити заявку та надати опис проекту, розробленого спільно з молодю, на реалізацію якого, у разі участі в програмі, буде надано підтримку з боку Ради Європи та Міністерства.

Детальна інформація про програму та форма заявки міститься за посиланням: http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/51277.

У разі запитань чи уточнень, звертайтесь до Ірини Бєляєвої, директорки департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України belvaeva2007@gmail.com.

Оголошення

У  відповідності  до  розпорядження  міського голови
від 20.07.2020 року, № 149

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади     головного спеціаліста управління земельних відносин   Берегівської   міської   ради   (на час відпустки по догляду за дитиною працівника управління)

           Вимоги до претендентів: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра (юридична, економічна) . Вільне володіння державною мовою, бажане знання угорської мови, організаторські здібності, комунікабельність. Стаж роботи    за фахом не менше 2  років.

До участі в конкурсі необхідно подавати заяву про участь в конкурсі, особову картку (форма П2-ДС)  з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України, електронну декларацію  за 2019 рік  передбаченою Законом України «Про  запобігання корупції», письмову згоду на обробку персональних даних, медичну довідку про стан здоров’я за формою, затвердженою Міністерством охорони здоров’я України, копію військового квітка для військовослужбовців або військовозобов’язаних , а також успішно скласти іспит (додаткова інформація надається відділом кадрової роботи, тел. 2-34-45)

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації даного оголошення за адресою: м. Берегове, вул.. Б.Хмельницького, 7

Конкурсна комісія

Повідомлення

Берегівська міська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості  проекту детального плану території та Звіту по стратегічній екологічній оцінці до проекту документа державного планування.

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

«Детальний план території для розміщення спортивно-розважального комплексу по вул. Мужайська в м.Берегове».

Мета розробки даного детального плану – уточнення планувальної структури і функціонального призначення даної території Берегівської міської ради, а також встановлення червоних ліній, визначення параметрів забудови, всіх планувальних обмежень, включно – містобудівних умов і обмежень.

Проект розроблено на підставі рішення виконавчого комітету Берегівської міської ради  від 28.09.2016 р. № 236

Замовник містобудівної документації – Виконавчий комітет Берегівської міської ради.

Розробник проекту детального плану   –  ФОП, архітектор Зазулич С.І.

Виконавець звіту про стратегічну екологічну оцінку  – ФОП Зазулич С.І.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ – Берегівська міська рада.

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення  процедури: громадське обговорення проекту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 16 липня  2020 р. на сайті Берегівської міської ради за адресою http://beregovo-beregszasz.gov.ua/ua/ та триватиме до 18 серпня  2020 р.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

19 серпня  2020 року о 14.00 год.  к.ч.  у відділі містобудування та архітектури Берегівської міської ради за адресою:  90202, м.Берегове, вулиця Б. Хмельницького, 7, відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням  проекту.

Ознайомитися з проектом Детального плану та Звітом про стратегічну екологічну оцінку, а також звертатися з пропозиціями та зауваженнями  в усній і письмовій формі можливо до  містобудування та архітектури Берегівської міської  ради за адресою: 90202, м.Берегове, вулиця Б. Хмельницького, 7, або на електронну пошту e-mail:    arch_bermvk@ukr.net

Пропозиції та зауваження  просимо надавати  до  18 серпня 2020 року.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування – відсутня.