Оголошення

Повідомлення

про результат проведення аукціону з продажу майна, що належить територіальній громаді міста Берегове в особі Берегівської міської ради код юридичної особи 04053683

Берегівська міська рада повідомляє, що відповідно до результату аукціону з продажу нежитлових приміщень №1-1 №1-8 загальною площею 124,1 кв.м., які знаходяться в м. Берегове по пл. Героїв,буд.1 (код юридичної особи 04053683), який проводила (виконавець аукціону) ПП „Навіта”, що відбувся 28.04.2017р. о 11 год.00 хв., переможцем аукціону за лот № 1 – нежитлові приміщення №1-1 №1-8 загальною площею 124,1 кв.м., знаходиться в м. Берегове по пл. Героїв,буд.1) була запропонована ціна – 2 644 819,20 грн. (два мільйони шістсот сорок чотири тисячі вісімсот дев’ятнадцять гривень 20 копійок) без ПДВ.

Переможець аукціону фізична особа-підприємець Божар Іветта Євгенівна (реєстраційний номер переможця аукціону № 3).

Оголошення

Відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації від 27.04.2017 № 04.1-06.192 щодо інформації Українського торгового представництва в Китаї, Берегівська міська рада інформує про звернення китайської компанії з метою інвестування в Україні у виробництво пензлів та акварельних фарб. Компанія приймає пропозиції від майбутніх партнерів для створення спільного підприємства для виробництва та реалізації вказаних товарів.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошується конкурс

на заміщення вакантної посади завідувача сектору Інспекції архітектурно-будівельного контролю

            Вимоги до претендентів: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра.  (архітектурно-будівельна).  Вільне володіння державною мовою, бажане знання угорської мови, організаторські здібності, комунікабельність.  Володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами. Стаж роботи    за фахом не менше 5  років.

До участі в конкурсі необхідно подавати заяву про участь в конкурсі, особову картку з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України, декларацію про майно, доходи , витрати в і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік передбаченою Законом України «Про  запобігання корупції», письмову згоду на обробку персональних даних, медичну довідку про стан здоров’я за формою, затвердженою Міністерством охорони здоров’я України, копію військового квітка для військовослужбовців або військовозобов’язаних , а також успішно скласти іспит (додаткова інформація надається відділом кадрової роботи, тел. 2-34-45)

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації даного   оголошення  за адресою:

          м. Берегове, вул.. Б.Хмельницького, 7

Конкурсна комісія

Оголошення

Солдати-строковики до участі в АТО не залучаються, – військовий комісар Закарпаття

На Закарпатті триває весняний призов на строкову службу. Молодих людей, віком від 20 до 27 років запрошують до військових комісаріатів для проходження призовної комісії та професійно-психологічного відбору. Проте виконувати свій військовий обов’язок поспішають далеко не всі.

Про особливості ходу призовної кампанії на Закарпатті розповів військовий комісар Закарпатського обласного військового комісаріату полковник Богдан Череміський.

– Наразі відбір молодих людей призовного віку та їх відправки до навчальних центрів у нас ідуть за графіком. У кожному районі області працюють досвідчені офіцери, завдання яких показати призовникам, що в сучасній армії для них немає нічого страшного – «дідівщини», бойових дій чи чогось подібного, – зазначив він. – Проте, не зважаючи на всі наші старання, не у всіх районах призов проходить гладко. Чимало юнаків вимушені їхати за кордон на заробітки, аби прогодувати свої сім’ї. Ще однією проблемою є доволі велика кількість так званих «ухилістів». Думаю, це передусім зумовлено недостатньо суворою відповідальністю за ухилення від служби. Коли людина відчуває безкарність своїх дій, у неї з’являються інші пріоритети.

За словами військового комісара, доволі серйозною проблемою є поширення чуток про залучення солдат-строковиків до антитерористичної операції. Зустрічаються випадки, коли юнаки, повернувшись із строкової служби, показували посвідчення учасника бойових дій.

– Тут змушений ще раз нагадати – ті, хто проходить строкову військову службу, до території проведення АТО не відправляються і бойових завдань не виконують, – підкреслив Богдан Череміський. – Так, мали місце випадки, коли військовослужбовці строкової військової служби отримували статус учасника бойових дій в ході проведення антитерористичної операції, але в більшості випадків ці військовослужбовці проходили строкову військову службу у військових частинах Національній гвардії України, що дислокувались на території Луганської та Донецької областей. Майже у всіх випадках це військовослужбовці, які призивались на строкову військову службу у 2013 році до початку конфлікту на сході України. Вони хоч і отримали статус учасника бойових дій, але безпосередньої участі у виконанні бойових завдань не брали та на передову лінію зіткнення не залучались.

Така категоричність щодо участі строковиків у АТО зумовлена дією рішення РНБО від 28.08.2014 року «Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності» введеного в дію Указом Президента України від 24.09.2014 року №744. Відповідно до нього військовослужбовці строкової служби не залучаються до виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

На даний момент випадків примусового залучення військовослужбовців строкової військової служби до виконання бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції без їхньої згоди (укладення контракту з Збройними Силами України) не зафіксовано.

Оголошення

В період з 14:00 до 16:00 16 травня 2017 року за адресою: м. Берегово, площа Героїв, буд. 8 в приміщенні № 3 Берегівського об’єднаного міського військового комісаріату буде проводити прийом громадян з особистих питань військовий комісар Закарпатського обласного військового комісаріату полковник Череміський Богдан Миколайович.

(запис на прийом здійснюється черговим Берегівського ОМВК та по телефону (03141)-2-20-12)

Оголошення

Закарпатські військові застерігають від провокацій поряд з частинами

Оперативне командування «Захід», Закарпатський обласний військовий комісаріат та Берегівський об’єднаний міський військовий комісаріат застерігають від провокаційних дій поруч з військовими частинами, які дислокуються на території Закарпатської області. Адже військовослужбовці добових нарядів, відповідно до статутних обов’язків, мають право застосовувати зброю під час несення служби.

Будь-які безпілотні літальні апарати над військовими частинами та розташуваннями військових підрозділів, а також над базами, складами та арсеналами або на підльоті до них будуть збиватися без попереджень, причетні до таких інцидентів особи – затримуватися та притягатися до відповідальності згідно з законодавством України.

Звертаємось до громадян з проханням повідомляти правоохоронні органи про підозрілих осіб поруч з військовими об’єктами або в місцях розташування військ:

оперативний черговий СБУ у Закарпатській області: (0312) 61-31-00
черговий Берегівського РВ УСБУ в Закарпатській області: 4-33-47

оперативний черговий Нацполіції у Закарпатській області: (0312) 61-45-70.
черговий Берегівського НП ГУНП у Закарпатській області: 4-25-02

Повідомити про випадки можливих правопорушень можна також за телефоном гарячої лінії:

 Закарпатський ОВК: (0312) 67-20-67.
Берегівський ОМВК: 2-20-12

Оголошення

В період з 14:00 до 16:00 11 травня 2017 року за адресою: м. Берегово, площа Героїв, буд. 8 в приміщенні № 3 Берегівського об’єднаного міського військового комісаріату буде проводити прийом громадян з особистих питань.

Військовий комісар Закарпатського обласного військового комісаріату полковник Череміський Богдан Миколайович.

(запис на прийом здійснюється черговим Берегівського ОМВК та по телефону (03141)-2-20-12)

Оголошення

Відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації від 25.04.2017 № 07.1/379 щодо інформації Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму України, Берегівська міська рада інформує про проведення міжнародної агропромислової виставки АГРО-2017, серед експозицій якої вперше планується представлення єдиним стендом «Сільський зелений туризм України».

Даний захід проходитиме у період 7-10 червня 2017 року в м. Київ на території НК «Експоцентр України», в рамках якого планується проведення круглого столу із запрошенням партнерів у сфері сільського туризму з інших країн.

До участі у заході запрошуються представники сільських зелених садиб, заклади, що надають послуги з розміщення, підприємства індустрії активного відпочинку. Приймаються пропозиції власників сільських садиб щодо проведення майстер-класів з народних промислів, відродження народних традицій, звичаїв, представлення ексклюзивних пропозицій з сільського побуту, фольклору та іншою етноекзотикою тощо.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації від 21.04.2017 № 04.1-06.181 щодо інформації Посольства України в Південно-Африканській Республіці, Берегівська міська рада інформує, що південноафриканська компанія «Humeat Import and Export (Pty) Ltd» шукає в Україні постачальників харчової продукції, зокрема: пастеризованого молока, сиру (чедар, гурда), порошкового молока і рослинного масла.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації від 21.04.2017 № 04.1-06.179 щодо інформації Торгово-промислової палати України, Берегівська міська рада інформує про проведення бізнес-місії українських підприємств до Республіки Албанія.

Даний захід проходитиме у період 27-30 квітня 2017 року, в рамках якого 28.04.2017 р. відбудеться Українсько-Албанський економічний форум у якому візьмуть участь Міністр економіки, Міністр сільського господарства та інші представники уряду Албанії. За результатами попередньої роботи встановлено, що албанські бізнесмени дуже зацікавлені в прямих контактах з українськими виробниками соняшникової олії, борошна, зерна, цибулі, волоських горіхів та інших продуктів харчової переробки. Крім того є зацікавленість в імпорті української сільськогосподарської техніки та машинобудівної продукції.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації від 13.04.2017 № 04.1-06.166 щодо інформації Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Берегівська міська рада інформує про підписання Президентом України 09.03.2017 р. Закону України «Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)», прийнятого Верховною Радою України 22.02.2017 р.

Competiveness of Small and Medium Enterprises – європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу, яка є набором тематичних проектів та програм на період із 2014 до 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд. євро. Перелік програм, що визначаються Європейською Комісією, щороку змінюється та викладається в окремому документі – Робочій програмі.

Доступна для України Робоча програма на 2017-й рік складається з 22 підпрограм, які класифіковано за трьома напрямками: полегшення виходу на зовнішні ринки; поліпшення умов для конкурентоспроможності; формування культури ведення бізнесу.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації від 13.04.2017 № 04.1-06.165 щодо інформації Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві, Берегівська міська рада інформує про проведення VII Йорданської міжнародної виставки «4P Expo» (Petrochemical, Plastic, Packaging and Printing Sectors).

Даний захід проходитиме у період 10-13 серпня 2017 року в м. Амман (Йорданія), на який запрошуються українські компанії та асоціації, які зацікавлені у представленні новітніх розробок пластикових виробів, поліграфії, упакування та ламінування, а також агрохімічної продукції. Організатори заходу надають майданчик (мінімальна площа 12 кв.м) у виставковому центрі. Одночасно, оргкомітет виставки може організувати учасникам заходу двосторонні переговори з йорданськими компаніями, а також сприяти проведенню виїзних зустрічей з керівництвом заводів (фабрик) і торговельних компаній Йорданії.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації від 11.04.2017 № 04.1-06.160 щодо інформації Міністерства закордонних справ України, Берегівська міська рада інформує про проведення Першої міжнародної виставки виробів із пластику «Afgan Plast Expo».

Даний захід проходитиме у період 2-5 травня 2017 року в м. Кабул (Афганістан), головною ціллю якого буде привернення уваги інвесторів, виробників та експертів до індустрії виготовлення пластику в Афганістані, що позитивно вплине на технології виробництва, якість товарів та міжнародний маркетинг афганської продукції.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації від 11.04.2017 № 1932/06-03 щодо інформації Торгово-промислової палати України, Берегівська міська рада інформує про проведення Міжнародного форуму «Цифрова Україна – виклики, можливості і перспективи».

Даний захід відбудеться 27 квітня 2017 року в м. Одеса, в якому візьмуть участь керівники транснаціональних компаній – лідерів ІТ сфери, провідні міжнародні та вітчизняні експерти, представники приватного сектору та громадянського суспільства. Під час Форуму для представників малого і середнього бізнесу буде проведено спеціальні презентації та майстер-класи, присвячені впровадженню ІТ-рішень для ефективного ведення бізнесу, проблемам відбору ідей для стартапів, пошуку інвестицій.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

В період з 14:00 до 16:00 27 квітня 2017 року за адресою: м. Берегове, площа Героїв, буд. 8 в приміщенні №3 Берегівського обєднаного міського військового комісаріату буде проводитися прийом громадян з особистих питань. Військовий комісар Закарпатського обласного військового комісаріату полковник Черемівський Богдан Миколайович.

(запис на прийом здійсьнюється черговим Берегівського ОМВК та по телефону (03141)-2-20-12)

Оголошення

Відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації від 31.03.2017 р. № 04.1-06.152 щодо інформації Посольства України в Республіці Узбекистан, Берегівська міська рада інформує про проведення ХІІ Міжнародної виставки-ярмарку сучасного обладнання та технологій для сільського господарства «Uzbekistan Agrotech Expo-2017».

Даний захід проходитиме у період з 30 травня до 2 червня 2017 року в м. Ташкент (Республіка Узбекистан), який включає наступні тематичні напрямки: виготовлення хлібо-булочних виробів; етикетки, поліграфія, упаковка; захист рослин; бджолярства та ін., за якими проводитимуться семінари.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації від 29.03.2017 № 04.1-06.149 щодо інформації Посольства України в Республіці Корея, Берегівська міська рада інформує про проведення виставки імпортованих товарів «Import Goods Fair 2017» за сприянням Міністерства торгівлі, промисловості та енергетики Республіки Корея.

Даний захід проходитиме у період 22-24 червня 2017 року в м. Сеул (Республіка Корея), в рамках якого Корейською асоціацією імпортерів (КОІМА) надається українській стороні на безоплатній основі стенд для презентації можливостей українських виробників, що мають потенціал для експорту своїх товарів на корейський ринок.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.

Оголошення

Берегівська міська рада повідомляє що 28.04.2017р.  за адресою: Закарпатська область, м.Берегове вул. Б.Хмельницького,7   в приміщенні сесійної зали відбудеться аукціон з визначення переможців  по укладанню договорів купівлі-продажу комунального майна  а саме:

28.04.2017р. о 11 год.00хв  – лот№1  Нежитлові приміщення №1-1 №1-8 загальною площею 124,1 кв.м.,  знаходиться в м.Берегове по пл.Героїв,буд.1 початкова ціна 413253,00грн.(чотириста тринадцять тисяч двісті п’ятдесят три грн. 00коп.) без ПДВ; Власник Берегівська міська рада. Балансоутримувач :  Берегівська міська рада

Реєстрація учасників аукціону починається за одну годину та закінчується за 20 хв. до початку аукціону. Виконавцем з організації та проведення аукціону є ПП “НАВІТА”. Реєстраційний внесок і гарантійний внесок сплачуються до подання заяви про участь, але не пізніше ніж за три робочі дні до дати проведення аукціону окремими платежами із зазначенням призначення платежу. Плата за реєстрацію заяви в сумі 17,00 грн. вноситься за  лот на р/рахунок Виконавця 26009016000473 в АТ “КомІнвестБанк” м.Ужгород МФО 312248 код ЄДРПОУ 36609103 отримувач ПП “НАВІТА” . Грошові кошти в розмірі 10 % від початкової ціни продажу об’єкта (гарантійний внесок) – на р/р 26006016100473 отримувач ПП “НАВІТА” призначення платежу – гарантійний внесок 10 % за участь в аукціоні, МФО 312248, код ЄДРПОУ 36609103 в АТ “КомІнвестБанк” м.Ужгород.

Фіксованими умовами аукціону є: найвища ціна.

Додатковими умовами аукціонів є: Переможець аукціону оплачує винагороду за проведення аукціону ПП “НАВІТА”.

Учасники, які бажають взяти участь в аукціоні подають виконавцю установчі документи, а саме: статут, виписка з ЄДРПОУ для юридичних осіб, для фізичних осіб: копія паспорта, ідентифікаційного коду, довідка органу державної податкової служби про подану декларацію щодо майнового стану і доходів (податкову декларацію), документи, що підтверджують сплату реєстраційного та гарантійного внесків. У разі неподання перелічених документів особи не допускаються до участі в аукціоні. Зазначені документи подаються за адресою: ПП “НАВІТА”, 88000, м. Ужгород, вул.Корзо 7/5, 2 поверх, приміщення № 2. Кінцевий термін прийняття заяв на участь в аукціоні до 25.04.2017р. , до 16 год. З майном можна ознайомитись за місцем його розташування. Для ознайомлення з документами об’єкта аукціону, одержання типових форм заяв про участь, повного переліку документів учасника, консультації по об’єкту аукціону необхідно звертатися до виконавця за тел. 61-26-10, 0503328887.

Оголошення

Відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації від 23.03.2017 № 04.1-06.141 щодо інформації Торгово-промислової палати України, Берегівська міська рада інформує про підготовку до закордонного візиту української делегації до Республіки Корея, який відбудеться у період 9-14 квітня 2017 р. за підтримки Посольства Республіки Корея в Україні, Корейського агентства зі сприяння торгівлі та інвестиціям (KOTRA), Корейської міжнародної асоціації торгівлі (KITA), Посольства України в РК та ін.

У рамках візиту 11 квітня 2017 р. у виставковому комплексі COEX (м. Сеул) відбудеться «Четвертий українсько-корейський економічний форум» присвячений активізації кооперації України та Кореї в таких сферах: енергетика, АПК, машинобудування (в т.ч. літакобудування), ІТ, медицини, інфраструктури. На форумі презентуватимуть «Майстер-план економічного співробітництва між Україною та Кореєю», а також низку українських інвестиційних проектів, відбудуться В2В-переговори між діловими колами сторін. У разі зацікавленості, є можливість ознайомитись із наявним попереднім варіантом програми. Інвестиційні проекти надані українськими учасниками включатимуться до розгляду на Форумі в разі їх належності до вищезазначених сфер, враховуючи специфіки двостороннього співробітництва та повинні оформлятися за відповідним шаблоном.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ економічного розвитку і торгівлі Берегівської міської ради: Закарпатська обл., м. Берегове, вул. Б. Хмельницького, 7, тел. (03141) 24492, е-mail economika2.beregovo@gmail.com.