Виставкова діяльність

ТОВ “Київський міжнародний контрактовий ярмарок” запрошує відвідати  міжнародні агропромислові виставки

04.02.2015р.

У період з 11 по 13 лютого 2015 року ТОВ “Київський міжнародний контрактовий ярмарок” проводить у виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза” (м.Київ, вул.Салютна, 2Б) наступні міжнародні агропромислові виставки: “Зернові технології 2015” , “Argo Animal Show 2015″ та ” Фрукти. Овочі. Логістика 2015″.

Виставки спрямовані на презентацію та сприяння впровадженню інноваційних аграрних технологій в агропромисловий сектор України, демонструючи технологічні рішення для вирішення нагальних проблем галузі.

Кількість учасників становить близько 300 компаній і продовжує збільшуватися. Національні експозиції Великої Британії, Данії, Нідерландів, Німеччини та Франції представлять передові технології своїх країн для аграрного сектору.

Загальна площа виставок у трьох павільйонах складає 28000 кв. м.

Виставки підтримують: Міністерство аграрної політики та продовольства України, профільні асоціації та наукові установи України та інших країн.

У рамках виставок буде проведено більше 30-ти міжнародних заходів – конференцій, семінарів, круглих столів тощо, на яких будуть розглянуті питання впровадження новітніх технологій виробництва, управління бізнесом та підвищення ефективності господарювання.

Очікується, що виставку відвідають близько 20.000 відвідувачів – фахівців агропромислової галузі.

За більш детальною інформацією  звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі: тел.24492, або на сайт www.graniexpo.com.ua, www.animal-show.kiev.ua та www.freshexpo.kiev.ua