Громадська рада

Повідомлення

Для формування нового складу громадської ради при Берегівській міській раді, згідно розпорядження міського голови – утворено ініціативну групу з підготовки установчих зборів.
До її складу увійшли бажаючі представники інститутів громадянського суспільства та представники міської ради як органу, при якому утворюється громадська рада.
Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається пакет документів:
– заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства;
– рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
– біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;
– копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;
– інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;
– інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, – за період діяльності);
– відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.
Пакет документів подається до 15 серпня 2016 року від інститутів громадянського суспільства до ініціативної групи з підготовки установчих зборів за адресою: м.Берегово, вул.. Б.Хмельницького, буд.7 ,тел. 2-21-00, начальник організаційного відділу – Бабинець І.С.
Повідомлення про дату, час, місце та порядок проведення установчих зборів буде оприлюднено додатково на офіційному веб-сайті та в газеті «Берегово»


Розпорядження міського голови “Про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування нового складу Громадської ради при Берегівській міській раді”


Оголошення

Для формування нового складу громадської ради, Берегівська міська рада утворює ініціативну групу з підготовки установчих зборів. Запрошуємо всіх представників інститутів громадянського суспільства, які бажають увійти до складу цієї групи зголоситися до 13 липня 2016р. за адресою: м.Берегове, вул.. Б.Хмельницького, буд.7, 2-й поверх, начальник організаційного відділу – Бабинець І.С. (тел: 2-21-00).


Повідомлення

21.06.2016 року в залі засідань Берегівської міської ради о 14:00 год к.ч. заплановано проведення загальних зборів громадської ради при виконавчому комітеті Берегівської міської ради


Склад

Громадської ради при виконавчому комітеті Берегівській міській ради


п/п
Прізвище , ім’я, по-батькові Інститути громадянського суспільства
1. Буєвич Лідія Дмитрівна Берегівська міська організація «Ветеранів України»
2. Гал Іштван Іштванович ГО «Товариство розвитку Закарпаття»
3. Ковач Галина Омелянівна Берегівська ГО «Берегівська люстраційна Рада»
4. Кобринський Дмитро Юрійович СЕГО «Чистий Берег»
5. Левицький Олег Богданович ГО «Добродії»
6. Маргітич Оксана Василівна ГО «Берегівська районна Організація товариства Червоного хреста України»
7. Мажарова Людмила Андріївна ГО «Благодійний фонд вірність»
8. Паук Іван Васильович Міськрайонна організація ветеранів війни і праці, Збройних сил та органів правопорядку»
9. Сакалош Михайло Анатолійович ГО «Берег Майдан»
10. Федур Ярослава Іванівна ГО «Берегівська спілка матерів та дружин учасників антитерористичної операції

25 березня 2013 року відбулися установчі збори по формуванню

Громадської ради при Берегівській міській раді.

За підсумками зборів головою громадської ради при Берегівській міській раді обрали Левицького Олега Богдановича-голову громадської організації «Добродії», секретарем-головного спеціаліста організаційного відділу – Петренюк Р.Ю.

Розпорядження міського голови №80 від 25.03.2013 року.

“Про склад громадської ради  при Берегівській   міській раді”

Склад

Громадської ради при Берегівській міській раді.


п/п
Прізвище , ім’я, по-батькові Інститути громадянського суспільства
1. Бубняк Марія Антонівна Міськом профспілки працівників освіти  і науки
2. Буєвич Лідія Дмитрівна Міська організація ветеранів України
3. Левицький Олег Богданович Громадська організація «Добродії»
4. Маргітич Оксана Василівна Громадська організація “Берегівська районна  організація Товариство Червоного Хреста України”
5. Продан Іван Васильович Громадська організація “Спортивно-оздоровчий  клуб з обмеженнями у здоров”ї “Берег”

Повідомлення

14 04.2014  відбулося засідання громадської ради при Берегівській міській раді.

Голова громадської ради Левицький Олег Богланович повідомив про рішення скласти повноваження та залишитися членом громадської ради.

Шляхом голосування було обрано голову громадської ради – Маргітич Оксана Василівна (Голова громадської організації «Берегівська районна організація Товариство Червоного Хреста України”).